[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55

Ergun Hotel 3*Alanya

|Comments are Off
Локација: Хотелот се наоѓа на 600 м од плажата Клеопатра, на 120 км од аеродромот во Анталија и 300 м од баровите и клубовите во Аланија. Плажа: Плажата Клеопатра за сите гости и посетители предвидува дополнителна доплата за лежалки и чадори за сонце. Сместувачки капаци...

Konakli Nergis Butik Hotel 4* / Alanya

|Comments are Off
1.ден                          СКОПЈЕ – АНТАЛИЈА  Состанок на скопскиот аеродром Александар Велики два часа пред полетување. Полетувањето на авионот на Sun Express кон Анталија со број на лет XQ5155 во поставеното време, во раните утрински часови. По пристигнувањето, трансфер д...

Dizalya Palm Garden 5* Alanya

|Comments are Off
palmgarden.dizalya.com Локација: Хотелот е лоциран во областа Konakli, 12км од центарот на Аланија и 120км од аеродромот во Анталија. Сместување: Вкупен број на соби 250. Стандардни соби 215 (22м², макс.2+1 лица), 32 фамилијарни соби (34м², макс.2+2 лица, две спални соби одвоен...

Antique Roman Palace 4 * / Alanya

|Comments are Off
www.antiqueromanpalace.com Лоциран на само 2км. од центарот на Аланија, овој убав хотел со 4* нуди прекрасна тераса со поглед кон морето како и соби опремени со САТ ТВ, климатизирани и сите со приватни балкони. Хотелот е покриен со бесплатен, безжичен интернет. Хотелот ...

Mesut 4* / Alanya

|Comments are Off
Hotel Mesut 4*, Alanya Лоциран веднаш покрај плажа, на само 3км. од центарот на Аланија, овој само што реновиран хотел нуди сместување во комфорни, климатизирани соби сите со мини бар, сателитска ТВ, приватна бања како и балкони со убав поглед кон Аланија како и кон м...

DELPHIN BOTANIK PLATINUM 5*

|Comments are Off
Локација: Прекрасен хотел од категоријата 5* лоциран во Сиде, на 90 км од аеродромот во Анталија и 32 км од Аланија. Сместување: Хотелот располага со максимален капацитет од 453 соби од најразличен тип сите модерно уредени и опремени со бања, сателитска ТВ, клима уред, мини бар...

Galeri Resort Hotel 5*/Alyana

|Comments are Off
Локација: Одличен хотел од категоријата 5* реновиран во 2012 година, со површина од 10.000 м2. Лоциран е на 25 км од Сиде, 35 км од Аланија и 90 км од аеродромто во Анталија. Сместување: Хотелот располага со 289 соби сите модерно уредени и опремени со сатечлитска ТВ, бања, балкон...

LONG BEACH RESORT HOTEL 5*

|Comments are Off
Локација: Уникатен хотел од категоријата 5* лоциран на 95 км од аеродромот во Анталија, на 20 км од центарот на Аланија и се простира на површина од 70.000 м2. Сместување: Располага со максимален капацитет од 748 соби сите модерно декорирани и опремени со бања, фен, бал...

SAPHIR RESORT & SPA HOTEL 5*

|Comments are Off
Локација:  Хотелот е лоциран на 110 км од аеродромот во Анталија и на 33 км од Аланија, на 500 м од Окурчалар. Сместување: Располага со максимален капацитет од 611 соби, сите модерно и вкусно уредени. Секоја соба е опремена со мини бар, сателитска ТВ, клима уред, телефон, ф...

DRITA HOTEL ALANYA 5*

|Comments are Off
Локација: Хотелот е лоциран на 10 км од Аланија, и има сосптвена плажа до која се стигнува преку подземен тунел. Сместување: Располага со максимален капацитет од 199 соби од различен тип. Секоја соба е опремена со бања, клима уред, сателитска ТВ, балкон / тераса, фен,. Содржини...

TITAN CLUB HOTEL 4*

|Comments are Off
Локација: Симпатичен хотел од категоријата 4*, лоциран на 5 км од областа Махмутлар, 140 км од аеродромот во Анталија и 14 км од Аланија. Сместување: Располага со 161 соба од различен тип, сите комотни и убаво уредени. Секоја соба е опремена со клима уред, сателитска ТВ, м...

GRAND SANTANA HOTEL 4*

|Comments are Off
Локација: Одличен хотел од категоријата 4* кој се простира на површина од 12.000 м2, оддалечен 7 км од Аланија и 145 км од аеродромто во Анталија. Сместување: Располага со максимален капацитет од 307 соби, од најразличен тип. Сите соби се опремени со сателитска ТВ, сеф, телефон...

GRAND ZAMAN BEACH HOTEL 4*

|Comments are Off
Локација: Атрактивен хотел од категоријата 4 * лоциран на плажата Клеопатра, на само 700 м од центарот на Аланија и 125 км од аеродромот во Анталија. Сместување: Располага со максимален капацитет од 136 соби од различен тип секоја од нив опремена со клима уред, сателитска...

Justiniano Club 4*, Alanya

|Comments are Off
Локација: Хотелот се наоѓа на брегот на прекрасното сино море во Аланија, со сопствена 100 м. плажа. Хотелот е оддалечен од центарот на Аланија на 35 км. и на 90 км. од аеродромот во Анталија. Сместување: Прекрасно уредени соби со модерен мебел и со балкони од кои ќе можете...

M.C. MAHBERI BEACH 4*

|Comments are Off
Локација: Хотелот е лоциран во областа Конакли, на 12 км од Аланија и 120 км од аеродромот. Сместување: Максималниот капацитет на сместување во хотелот изнесува 450 соби од различен тип, секоја модерно уредена и опремена со клима уред, бања, сателитска ТВ, телефон, мини...

Monte Carlo Hotel 4*, Alanya

|Comments are Off
Локација: Хотелот е лоциран на само 1 км од центарот на Аланија, на 125 км од аеродромот во Анталија, со одлична позиционираност и непосредно до плажа. Сместување: Максималниот капаците на хотелот изнесува 104 соби од различен тип, секоја од нив опремена со клима уред, бања, фен,...

SAPHIR HOTEL 4*

|Comments are Off
Локација: Хотелот е целосно реновиран во 2011 година и е лоциран во областа Конакли, на само 5 минути од центарот на градот. Од Аланија е оддалечен 12 км, а од центарот во Анталија 110 км. Сместување: Максималниот капацитет на сместување во хотелот изнесува ...

BLUE SKY 4*

|Comments are Off
Локација: Oдличен хотел од категоријата 4* лоциран на 2 км од центарот на Аланија и на 50 м од плажата. Плажата Клеопатра е оддалечена на 5 минути возење од хотелот. Сместување: Хотелот располага со максимален капацитет од 101 соба секоја од нив реновирана во 2012 г...

Kleopatra Fatih Hotel 3*, Alanya

|Comments are Off
Локација: одлично позициониран хотел од категоријата 3 * на само 80 м од плажата Клеопатра и 120 км од аеродромот во Анталија. Сместување: Максималниот капацитет на хотелот изнесува 70 соби, секоја од нив опремена со сателитска ТВ, бања, балкон / тераса, клима уред. Содржини: З...

Kleopatra Arsi Hotel 3*, Alanya

|Comments are Off
Локација: Градски хотел од категоријата 3* кој е лоциран на 250 м од плажата Клеопатра (втор ред на хотели), на пешачко растојание од баровите, продавниците и рестораните и на 122 км од аеродромот во Анталија. Сместување: Максималниот капацитет на хотелот изнесува 70 со...

Kleopatra Aytur Apart 3*, Alanya

|Comments are Off
Локација: Урбан хотел од категоријата 3* лоциран на 3 км од замокот во Аланија и 130 км од аеродромот во Анталија, на 200 м од плажата Клеопатра. Сместување: Хотелот располага со вкупна бројка од 36 соби, сите опремени со бања, кјуна, сателистка ТВ, клима уред. Содржини: Хотело...

Kleopatra Hermes Hotel 3*, Alanya

|Comments are Off
Локација: хотелот е лоциран на 500 м од центарот на Аланија, 30 м од познатата плажа Клеопатра и на 116 км од аеродромот во Анталија. Сместување: Максималниот капацитет за сместување изнесува 42 соби, секоја од нив опремена со клима уред, сателитска ТВ, бања, фен, а нек...

Kleopatra Hermes Hotel 3*, Alanya

|Comments are Off
Локација: хотелот е лоциран на 500 м од центарот на Аланија, 30 м од познатата плажа Клеопатра и на 116 км од аеродромот во Анталија. Сместување: Максималниот капацитет за сместување изнесува 42 соби, секоја од нив опремена со клима уред, сателитска ТВ, бања, фен, а нек...

MERHABA HOTEL 3*, Alanya

|Comments are Off
Локација: Хотелот е лоциран во центарот на градот, на 700 м од туристичката зона каде има голем број на барови, ресторани и клубови, а е оддалечен 20 м од плажата и претставува вистинска ботаничка градина во срцето на градот. Сместување: Хотелот располага со 52 соби од различ...

Muz Hotel 3*

|Comments are Off
Локација: хотелот е лоциран на 2км од центарот на Аланија, и на 125км од аеродромот Сместување: хотелот располага со вкупно 85 соби, сите опремени со тераса, мини бар, сателитска ТВ, тоалет, фен Услуга: HB (полупансион) Содржини: внатрешен и надворешен ресторан, TV room, интернет...

Antahar Apart 3*

|Comments are Off
 Положба: хотелот е лоциран на 1,5км од центарот на Аланија Сместување: хотелот располага со 37 апартмани, сите опремени со тераса, две спални, комплетно опремена кујна, и модерно опремени купатила. Услуга: Ro (само ноќевање) Содржини: ресторан, бар,TV room, менувачница, паркинг,...

Moonlight Hotel 3*

|Comments are Off
Локација: хотелот е лоциран во Обагол, Аланија на 125км од аеродромот во Анталија. Сместување: собите се опремени со клима, купатило и балкон. Услуга: полупоансион Плажа: плажата е оддалечена 250м. Содржини: хотелот поседува надворешен базен и 2 ресторани,од кои едниот е покр...

Sultan Sipahi Resort Hotel 4+*

|Comments are Off
Локација: хотелот е лоциран во Аланија, на 116км од аеродромот во Анталија и на 10мин пешачење до центарот на градот. Сместување: хотелот има три згради по 6 ката и вкупно има 4 лифта, 215 соби, 159 стандардни соби ,20 фамилијарни, 18 трокреветни,6 апартмани и 12 делукс с...

Bone Club Svs Hotel 4*, Alanya

|Comments are Off
Локација: Хотелот е лоциран на 140 км од аеродромот во Анталија , во Аланија. Плажа: Хотелот поседува сопствена плажа. Сместувачки капацитети: Сите соби во хотелот се опремени со клима уред, сателитска ТВ, и балкон, тоалетот е опремен со фен. Дополнителни содржини: ...

Grand Atilla Hotel *** Alanya

|Comments are Off
1.ден                          СКОПЈЕ – АНТАЛИЈА  Состанок на скопскиот аеродром Александар Велики два часа пред полетување. Полетувањето на авионот на Sun Express кон Анталија со број на лет XQ5155 во поставеното време, во раните утрински часови. По пристигнувањето, трансфер д...

Emir Fosse Beach Hotel 3*, Alyana

|Comments are Off
Локација: Emir Fosse Beach се наоѓа во Obakoy областа, 2  км од центарот на Аланиа и  132 км од аеродромот. Сместување: Хотелот има вкупно  86 соби.Стандардни соби (18-24 м2, 1 спална соба, 1 тоалет, мах.2+2 лица),некои од собите се со кревети на спрат.Секоја соба има тоалет ...

Kleopatra Melissa Hotel 3* / Alanya

|Comments are Off
1.ден                          СКОПЈЕ – АНТАЛИЈА  Состанок на скопскиот аеродром Александар Велики два часа пред полетување. Полетувањето на авионот на Sun Express кон Анталија со број на лет XQ5155 во поставеното време, во раните утрински часови. По пристигнувањето, трансфер д...

Krizantem Hotel 4*/Alanya

|Comments are Off
Хотелот се наоѓа на 1,5 км од Алања,а неговата приватна плажа е на 50 метри одалеченост. Има  теретана,сауна и традиционален хамам,2 отворени базена со тобогани.Сите соби имаат балкон. Ресторанот  служи традиционална турска кујна,а барот покрај базените служат ра...

Azura Deluxe Resort & SPA 5*, Alanya

|Comments are Off
 Azura Deluxe Resort & SPA 5*, Alanya Положба: Хотелот се наоѓа во Инџекум, на 22 км од Аланија и 98км од аеродромот во Анталија. Сместување: Вкупно 368 соби.Делукс соби 293(28-30м2, една соба, една бања,макс 2+2 лица), фамилијарни соби 70( 42м2,две соби со вра...

Senza Grand Santana 4*, Alanya

|Comments are Off
1.ден                          СКОПЈЕ – АНТАЛИЈА  Состанок на скопскиот аеродром Александар Велики два часа пред полетување. Полетувањето на авионот на Sun Express кон Анталија со број на лет XQ5155 во поставеното време, во раните утрински часови. По пристигнувањето, трансфер д...

Хотели – Аланија

|Comments are Off
Список на хотели во АЛАНИЈА со попусти за РАН БУКИНГ ТЕРМИНИ За допoлнителни информаци поврзани со цените обратете се во АГЕНЦИЈА АНТАЛИЈА 2019 ДИРЕКТНИ ЛЕТОВИ ОД СКОПЈЕ – 7, 10, 11 & 14 ДЕНА ХОТЕЛ Услуга мај јуни јули август септ. KLEOPATRA MELISA HOTEL *** 6 AI од 273 од...

CRYSTAL FAMILY RESORT & SPA – UAI

|Comments are Off
  CRYSTAL FAMILY RESORT & SPA – UAI   ПОЛОЖБА : Анталија Интернационалниот аеродром се наоѓа на 40 км. од Кристал Фемили Ресорт, а Анталија градот е на 50 км. одалеченост. Градот Белек е на 10 км. одалеченост односно 15 мин. со автомобил. УСЛУГА ULTRA ALL...

CRYSTAL ADMIRAL RESORT & SPA – UAI

|Comments are Off
  CRYSTAL ADMIRAL RESORT & SPA – UAI   ПОЛОЖБА : Кристал Адмирал е лоциран во Сиде Кизилот, Анталија и е препознатлив по неговата сјајна местоположба. Оддалечен е 80 км од аеродромот во Анталија и 85 км од нејзиниот центар. Центарот на Сиде е на с...

CORNELIA DIAMOND – UAI

|Comments are Off
  CORNELIA DIAMOND – UAI     ПОЛОЖБА : Корнелиа Дајмонд е хотел со 5 ѕвезди, изграден на површина од 200,000 м2. Од Аеродромот е оддалечен 40 км, а од центарот на Белек само 2 км. СМЕСТУВАЊЕ: Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h. Располага со вкупно...

CORNELIA DE LUXE RESORT – UAI

|Comments are Off
  CORNELIA DE LUXE RESORT – UAI   ЛОКАЦИЈА: Корнелиа Делукс е лоциран во Белек, на 4 км од центарот, 35 км од Аеродром, 10 км од Кадрије и 45 км од главниот град. СМЕСТУВАЊЕ: Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h. Хотелот располага со 358 соби или вкупн...

RIXOS WORLD THE LAND OF LEGENDS – HB

|Comments are Off
  RIXOS WORLD THE LAND OF LEGENDS – HB     ПОЛОЖБА : Посебен, луксузен, огромен хотел со приватен забавен парк распространет на голема површина, Риксос “Земја на легендите” е лоциран во Белек-Анталија, на 25 км оддалеченост од аеродромот во Анталија. УСЛУГА...

LYKIA WORLD ANTALYA – AI

|Comments are Off
    LYKIA WORLD ANTALYA – AI     ЛОКАЦИЈА: Хотелот е лоциран во областа Денизијака во Медитеранскиот регион, 43 км. од Анталија. Белек е 12 км. одалечен, а Сиде е на 20 км. Најблискиот аеродром е на 35 км. од ресортот. УСЛУГА- УЛТРА АЛЛ ИНКЛУСИВ Во Лукиа...

CLUB HOTEL TURAN PRINCE WORLD – AI

|Comments are Off
  CLUB HOTEL TURAN PRINCE WORLD – AI     ЛОКАЦИЈА: Хотелот е отворен во 1993 година и беше реновиран во 2015 година. Оддалечен е 75 километри од аеродромот, 15 км од антички град Сиде и 12 км од Манавгат. СМЕСТУВАЊЕ: Check in: 14:00 h – Check out: 12:00...

GRANADA LUXURY BELEK – UAI

|Comments are Off
    GRANADA LUXURY BELEK – UAI     ПОЛОЖБА : Гранада Луксури хотел е лоциран во Белек, со стандарди на квалитет нуди комфорт за време на престој. Лоциран е на 33 км. од Анталија Аеродромот, на 25 км. од ЕХПО и 42 км. одалеченост од центарот на гр...

GRAND PARK LARA – AI

|Comments are Off
    GRAND PARK LARA – AI   ПОЛОЖБА : Хотелот се наоќа во областа Лара, 14 км. од аеродромот во Анталија би 16км. од центарот. УСЛУГА – ALL INCLUSIVE : Се вклучено – шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, вечера, ужина во текот на денот...

CALISTA LUXURY RESORT – UAI

|Comments are Off
  CALISTA LUXURY RESORT – UAI       ПОЛОЖБА : Хотелот е само на 6 минути одалечен о плажата. Бесплатен паркинг. Калиста Ресорт е на 13 минути одалечен со автомобил од градот Белек односно7,5 км. 25 минути е одалечен од градот Анталија и 2...

SUNMELIA BEACH RESORT – AI

|Comments are Off
  SUNMELIA BEACH RESORT – AI   ПОЛОЖБА : Ресортот е оддалечен на 60км од Аеродромот Газипаша и на 100км од Аеродромот Анталиа Имате бесплатен превоз до плажата на секои 15мин во термини од 08:00ч. до 20:00ч. УСЛУГА – ALL INCLUSIVE : Доручек, доцен доруче...

SIDE ALEGRIA HOTEL & SPA – AI

|Comments are Off
  SIDE ALEGRIA HOTEL & SPA – AI   ПОЛОЖБА : Хотелот Сиде Алегриа е лоциран во Кумкој Мевкли, на 3 км оддалеченост од античкиот град Сиде, 7 км од центарот на Манавгат и 60 км од аеродромот на Анталија. УСЛУГА ALL INCLUSIVE : Услугата е достапна меѓу 10:00 и...

SEADEN VALENTINE RESORT – AI

|Comments are Off
  SEADEN VALENTINE RESORT – AI     ПОЛОЖБА : Сиден Валентајн е нов хотел само за возрасни, совршен за парови. Отворен е во 2017 год. и се наоѓа на оддалеченост од 4 км од центарот на Сиде, 7 км од Манавгат и 70 км од Аеродром.. УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIV...

AKKA HOTELS ALINDA – UAI

|Comments are Off
  AKKA HOTELS ALINDA – UAI   ЛОКАЦИЈА: Ака Алинда е хотел со 5 ѕвезди и површина од 32.000 м2, на 65 км оддалеченост од Аеродром, 7 км од Кемер и 44 км од центарот на Анталија. СМЕСТУВАЊЕ: Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h. 1 главна зграда, 1 дополнит...

SEADEN SIDE COROLLA HOTEL – AI

|Comments are Off
  SEADEN SIDE COROLLA HOTEL – AI     ЛОКАЦИЈА: Сиден Корола е дел од истоимениот ланец на хотели и е лоциран во центарот на Кумкој, на 4 км од центарот на Сиде, 7 км од Манавгат, 70 км од Анталија и 64 км од Аеродром. СМЕСТУВАЊЕ: Check in: 14:00 h – Check...

OTIUM ECO CLUB SIDE – AI

|Comments are Off
  OTIUM ECO CLUB SIDE – AI       ПОЛОЖБА : Отиум Еко Клуб е лоциран во Сиде, на 70 км оддалеченост од Аеродромот, 80 км од Анталија и 7 км од Сиде. Поседува повеќе сертификати и нуди одлична услуга. УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE : Услугата вклучува доруче...

ARCANUS SIDE RESORT – UAI

|Comments are Off
  ARCANUS SIDE RESORT – UAI   ЛОКАЦИЈА: Арканус е хотел со 5* лоциран на 5 км оддалеченост од Сиде, 85 км од центарот на Анталија и 75 км од Аеродром. СМЕСТУВАЊЕ: Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h. Има вкупно 463 соби или 964 кревети, распределени на 6 ка...

AMARA PRESTIGE ELITE – UAI

|Comments are Off
  AMARA PRESTIGE ELITE – UAI   ПОЛОЖБА : Амара Престиж е лоциран во Гојнук-Кемер, на само 8 км од градскиот центар, 30 км од центарот на Анталија и 40 км од аеродромот. УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE : Главниот ресторан е отворен од 07 до 21:30 часот за доручек, доцен...

MARITIM PINE BEACH RESORT – UAI

|Comments are Off
  MARITIM PINE BEACH RESORT – UAI     ЛОКАЦИЈА: Хотелот е сместен на 120.000 м2 површина, меѓу бујна вегетација. Центарот на Белек е оддалечен само 3 км, Сиде 27 км, додека Аеродромот е на 33 км оддалеченост. СЕРВИС – УЛТРА АЛЛ ИНКЛУЗИВ: Услугата за оброци ...

HORUS PARADISE LUXURY RESORT – UAI

|Comments are Off
  HORUS PARADISE LUXURY RESORT – UAI     ПОЛОЖБА : Овој луксузен и забавен хотел е отворен во 2007 година и е лоциран на 3 км оддалеченост од аеродромот во Анталија, 3 км од Античкиот тетар во Сиде и 9 км од пополарниот водопад во Манавгат. Овозможен е превоз...

ALVA DONNA EXCLUSIVE HOTEL & SPA – UAI

|Comments are Off
  ALVA DONNA EXCLUSIVE HOTEL & SPA – UAI   ПОЛОЖБА : Ресортот Алва Дона се наоѓа во областа Богаскент, на површина од 64 000 м2, 40 км.одалечен од Анталија Аеродромот и 50 км. од центарот на Анталија. Со приватна плажа ресортот е лоциран во Белек на само 8...

ASKA LARA – AI

|Comments are Off
  ASKA LARA – AI     ПОЛОЖБА : Прекрасен хотел лоциран на 12 км од Аеродромот и 6 км од центарот на Лара. Од неговата лева страна имате чист поглед кон море, од десната се наоѓа Мелас Лара, а пред него Сатурн Палас.. УСЛУГА – ALL INCLUSIVE : Концепт...

BELLIS DELUXE HOTEL – UAI

|Comments are Off
BELLIS DELUXE HOTEL – UAI     ПОЛОЖБА : Ресортот е на само 7км. од Аквапарк и 8 км. од Корнелиа Голф Клуб. Ехпо е 21 км. одалечено од Белис Хотелот и 6 км. од центарот на градот Белек . УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE : Гостите на Хотел Белис може да очекуваат вр...

OZSIDE PREMIUM HOTEL – UAI

|Comments are Off
  OZSIDE PREMIUM HOTEL – UAI   ЛОКАЦИЈА: Рај за одмор на само 55 км од Анталија, 200 м од приватната песочна плажа и конструиран на површина од 2000 м2. СМЕСТУВАЊЕ: 476 соби дизајнирани до перфекција со елеганција и креативни детали, за да овозможат ...

RIXOS SUNGATE – UAI

|Comments are Off
RIXOS SUNGATE – UAI     ПОЛОЖБА : Хотелот е лоциран во Кемер, на 50 км од аеродромот на Анталија и 25 км од градскиот центар. Се наоѓа помеѓу убавини на историјата, културата и природата. Сместен е на површина од 250 000 м2 во средината на сврз...

RIXOS BELDIBI – UAI

|Comments are Off
  RIXOS BELDIBI – UAI   ПОЛОЖБА : Лоциран на крајбрежјето на Кемер, Риксос Белдиби е оддалечен 42 км од аеродромот на Анталија. Центарот на Белдиби е оддалечен 5 минути пешачење, а центарот на Анталија 25 км. УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE : Специјални к...

QUEENS PARK TEKIROVA – UAI

|Comments are Off
  QUEENS PARK TEKIROVA – UAI   ПОЛОЖБА : Квинс Парк Текирова е сместен во областа Текирова, во регионот Кемер, Анталија. Оддалечен е 5 км од Трите Острови, позната нуркачка локација, 12 км од главната марина и 6 км од Татали 2365, област позната по падобрански...

KIMEROS PARK HOLIDAY VILLAGE – UAI

|Comments are Off
KIMEROS PARK HOLIDAY VILLAGE – UAI   ЛОКАЦИЈА: На површина од 97.000 м2 во Средоземниот регион, сместен е Кимерос Парк во Гојнук, на 35 км оддалеченост од Анталија, 6 км од Кемер, помеѓу Таурус планина и боровата шума. СМЕСТУВАЊЕ: Собите се чистат и крпите се менуваа...
12