[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55

ЗАНЗИБАР ОКТОМВРИ – НОЕМВРИ 2018

|Comments are Off
Индивидуална програма Најубавите плажи во комбинација со ритмот на Африка, скапоцената храна и прекрасните луѓе … Егзотичен рај! Занзибар, остров во Индискиот Океан на 20-50 километри од копното. Познат во светот по зачини, неверојатни долги плажи со бел песок...

ТАЈЛАНД – БАНГКОК И ПУКЕТ – ОКТОМВРИ 2018

|Comments are Off
ТАЈЛАНД- БАНГКОК И ПУКЕТ 12 ДЕНА / 10 НОЌЕВАЊА 7 ноќевања Пукет + 2 ноќевања Бангкок Ова патување во земјата на ” слободата и насмевките”, како популарно се нарекува Тајланд, нуди уживање во разноликата природа и запознавање со фантастичната будистичка кул...

МАЛДИВИ ОКТОМВРИ, НОЕМВРИ и ДЕКЕМВРИ 2018

|Comments are Off
МАЛДИВИ Индивидуална програма за период на патување ОКТОМВРИ, НОЕМВРИ и ДЕКЕМВРИ 2018 (БЕЗ ДОПЛАТА) Најромантична егзотична дестинација и рај за љубителите на нуркање и едрење. Малдивите се архипелаг со 26 кружни корални атоли и околу 1190 корални острови во јужниот...

БАЛИ ОКТОМВРИ – НОЕМВРИ 2018

|Comments are Off
Без скриени трошоци и доплата Индонезија или официјално Република Индонезија е голема земја во Азија, чиј главен град е Џакарта. Индонезија е составена од мноштво на мали и големи острови, од кои најголемите се Јава, Суматра, Сулавеси (Celebes), Борнео (Калимантан) и Нова Гвинеја...

Дубаи Октомври 2018 – Април 2019

|Comments are Off
ОКТОМВРИ 2018 – АПРИЛ 2019 ХОТЕЛ КАТЕГОРИЈА ЛОКАЦИЈА ТИП НА СОБА УСЛУГА 5д/ 4н 8д/ 7н IBIS DCC 3* DEIRA STANDARD НП 535€ 619€ AVARI DUBAI HOTEL 4* AL RIGGA AVARI WT ROOM НП 585€ 699€ CASSELS AL BARSHA 4* AL BARSHA SUPERIOR DBL НП 589€ 699€ GRAND EXCELSIOR AL BARSHA 4* AL...

Дубаи Септември 2018 – Промоција

|Comments are Off
Дубаи Септември 2018 – Промоција СЕПТЕМВРИ 2018 ПРОМОЦИЈА ХОТЕЛ КАТЕГОРИЈА ЛОКАЦИЈА ТИП НА СОБА 5дена/ 4ноќи 6дена/ 5ноќи 8дена/ 7ноќи SOMEWHERE HOTEL TECOM 4* TECOM STANDARD DBL/BB 549€ 579€ 629€ ROYAL CENTRAL THE PALM 5* PALM JUMEIRAH PALM JUMEIRAH L/ BB 669€ 699€ 7...

Дубаи Нова Година 2019

|Comments are Off
ХОТЕЛИ ДУБАИ – НОВА ГОДИНА ХОТЕЛ ЛОКАЦИЈА ТИП НА СОБА УСЛУГА 27.12.’18 -03.01.’19 8дена/ 7ноќи GRAND BELLE VUE HOTEL APARTMENT (во собата може да се сместат 2 возрасни + еден екстра rollaway кревет за 3-то возрасно лице или дете до 11.99 години) TCOM STANDARD...