info@aries.com.mk + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55
Print Friendly, PDF & Email

 

ХАНИОТИ – ХОТЕЛ ГРАНД ВИКТОРИА  3*

ЗА УПЛАТА ДО 15.02.2018 -15% ПОПУСТ

 

ХОТЕЛСКА СОБА Мај Јуни Јули Август Септември
7 ПОЛУПАНСИОНИ 27 3 10 17 24 1 8 15 22 29 5 12 19 26 2 9 16
ДВОКРЕВЕТНА Стандард 179 203 249 269 289 309 329 339 339 339 339 339 319 289 249 199 169
ТРОКРЕВЕТНА Стандард 199 229 269 289 309 329 349 359 359 359 359 359 339 309 269 219 189
ЧЕТВОРОКРЕВЕТНА Стандард 219 249 289 309 329 349 369 379 379 379 379 379 359 329 289 239 209

ЗА УПЛАТА ДО 28.02.2018 -10% ПОПУСТ

Двокреветна соба 1/2 – 2 возрасни + 2 деца

(1 дете до 5,99 + 1 дете до 1.99 години)

Трокреветна соба 1/3 – 2 возрасни + 2 деца

(1 дете до 11.99 години + 1 дете до 5.99 години)

Четворокреветна 1/4 2 возрасни + 2 деца до 11,99 бесплатно

Соба Тип СТАНДАРД – хотелски соби во новиот дел на хотелот

Важни напомени:

* Цените во табелата се во евра, по лице, во двокреветна соба за 7 полупансиони (полупансион – појадок и вечера на база на шведска маса) * Две деца до 11,99 години бесплатно * Трето лице (+11,99 години) –попуст 30% од цената за возрасен * Четврто лице (+11,99 години) –попуст 40% од цената за возрасен * Доплата за алкохолни и пијалоци во неограничени количини за време на појадокот и вечерата 4 евра по лице по ден ( плаќаат само возрасни, за деца до 12 години е бесплатно) * Автобускиот Превоз се плаќа дополнително:

30 евра за возрасни / – 15 евра за деца до 12год (бесплатно за деца до 2 години ~ без седиште)