[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55
Print Friendly, PDF & Email

Овој имот е 2 минути пешачење од плажа. Апартманите се помалку на  200 метри од плажа.

Секој апартман има дневна соба со ТВ и простор за јадење. Кујните се опремени со фурна, фрижидер и бокал.

Апартманите се помалку од 5 минути пешачење од центарот на градот Lloret de Mar и во близина на многу ресторани, барови и кафулиња.

опис на објектот

Паркинг

Хотелски содржини и услуги

Домашни миленици
Лифт

сите соби се опремени со

Кујна
Wi-fi (со доплата)

Термини Број на ноќевања Возрасен
STUDIO WITH BALCONY
ROOM ONLY
22.06-29.06.2018 7 ноќевања 374
29.06-06.07.2018 7 ноќевања 446
06.07-13.07.2018 7 ноќевања 458
13.07-20.07.2018 7 ноќевања 494
20.07-27.07.2018 7 ноќевања 500
27.07-03.08.2018 7 ноќевања 536
03.08-10.08.2018 7 ноќевања 542
10.08-17.08.2018 7 ноќевања 542
17.08-24.08.2018 7 ноќевања 542
24.08-31.08.2018 7 ноќевања 470
31.08-07.09.2018 7 ноќевања 458
07.09-14.09.2018 7 ноќевања 386

Термини Број на ноќевања По лице минимум  2 возрасни По лице минимум 3 возрасни
APT 1 Bedroom with balcony
ROOM ONLY
22.06-29.06.2018 7 ноќевања 416 360.4
29.06-06.07.2018 7 ноќевања 524 432.4
06.07-13.07.2018 7 ноќевања 542 444.4
13.07-20.07.2018 7 ноќевања 614 492.4
20.07-27.07.2018 7 ноќевања 626 500.4
27.07-03.08.2018 7 ноќевања 698 548.4
03.08-10.08.2018 7 ноќевања 710 556.4
10.08-17.08.2018 7 ноќевања 710 556.4
17.08-24.08.2018 7 ноќевања 710 556.4
24.08-31.08.2018 7 ноќевања 530 436.4
31.08-07.09.2018 7 ноќевања 500 416.4
07.09-14.09.2018 7 ноќевања 428 368.4

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност од 1ЕУР=62мкд.

Во цената е вклучено:

*7 ноќевања ROOM ONLY
*Авионски билет Скопје-Барселона-Скопје
*Организиран трансфер аеродром – хотел -аеродром
*Претставник во Шпанија кој ќе ве пречека на аеродром и е контакт лице во текот на Вашиот престој
*Багаж од 20кг + мала кабинска торба по лице

Во цената не е вклучено:

*Аеродромски такси 60 еур по лице – се плаќаат при резервација во агенцијата
*Патничко осигурување
*Туристичка такса која се плаќа во Хотел (1EUR по лице на ноќ – можни се промени)