[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55
Print Friendly, PDF & Email

БАНСКО за 8 Декември со превоз

1 ден 07.12.2018

Поаѓање во 05 часот од Прилеп за Банско со попатна пауза во најпознатиот бањски центар – Сандански. Продолжување за Банско –најпознат летен и зимски ски- центар во Бугарија Сместување во хотел со 4*. Можност за користење на затворен базен, сауна, фитнес… Вечера.Ноќевање.

 2 ден 08.12.2018 Појадок.

Слободно време за индивидуални активности во Банско Во хотелот бесплатно користење на  затворен базен, сауна, фитнес…. Вечера.Ноќевање.

 2 ден 09.12.2018 Појадок.

Слободно време за индивидуални активности во Банско.Во хотелот бесплатно користење на затворен базен, сауна, фитнес.. Поаѓање за Македонија со попатна паузи во Сандански и пристигнување во Прилеп во доцните вечерни часови.

 

ЦЕНА: 5600 денари

Деца до 6 год. 30%,од 6 до 12 год.60% од цената.

 

Во цената е пресметано:

– автобуски превоз на дадената релација,

– 2 полупансиони во спа хотел – 4*

(бесплатно користење на затворен базен, фитнес, сауна,wi-fi…)

– попатна пауза во Сандански

– организација и придружник на патувањето.

 

 Во цената не е пресметано:

– патничко здравствено осигурување 150 денари

 

 Напомена: Рок на пријавување до 01.12.2018 година.

 

 Збогатете ги вашите доживувања со едно незаборавно патување.

 Т. А. АРИЕС ви го честита празникот 8 – ми Декември.

 За овој аранжман важат општите услови за патување на Т. А. АРИЕС и СКТМ.