[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55
Print Friendly, PDF & Email

Се наоѓа во приморскиот град Blanes, хотелот Коста Брава е на само 500 метри од плажа. Хотелот има базен, сателитска ТВ и клима уред.

Сите соби имаат свои балкони, телефон, купатило, Wi-Fi на барање.

Ресторанот на хотелот нуди шведска маса за појадок, ручек и вечера. Исто така можете да уживате во пијалок на терасата.

Коста Брава Хотелот се наоѓа во центарот на Blanes, во близина на сите продавници и ресторани.

Паркинг е достапен на барање.

Информации за објектот

Далечина од морето: 500 m

далечина од

Далечина од центарот: 0 m

Хотелски содржини и услуги

Ресторан
Сала со ТВ
Надворешен базен
Бар на базен
Лоби бар
Рецепција 24/7

сите соби се опремени со

ТВ
Телефон
Бежичен интернет
Греење
Клима Уред
Балкон или Тераса
Када/Туш Кабина

локација

X Координати: 41.676854
Y координати: 2.788386
Термини Број на ноќевања Возрасен 3-то возрасно лице 4-то возрасно лице 1-во дете од 2-12.99 год. 2-ро дете од 2-12.99 год.
DOUBLE ROOM
BED AND BREAKFAST
22.06-29.06.2018 7 ноќевања 541 512 512 248 395
29.06-06.07.2018 7 ноќевања 526 498 498 248 387
06.07-13.07.2018 7 ноќевања 552 522 522 248 400
13.07-20.07.2018 7 ноќевања 556 525 525 248 402
20.07-27.07.2018 7 ноќевања 655 614 614 248 451
27.07-03.08.2018 7 ноќевања 589 555 555 248 419
03.08-10.08.2018 7 ноќевања 670 628 628 248 459
10.08-17.08.2018 7 ноќевања 689 645 645 248 468
17.08-24.08.2018 7 ноќевања 689 645 645 248 468
24.08-31.08.2018 7 ноќевања 612 575 575 248 430
31.08-07.09.2018 7 ноќевања 533 505 505 248 391
07.09-14.09.2018 7 ноќевања 524 497 497 248 386
Термини Број на ноќевања Возрасен 3-то возрасно лице 4-то возрасно лице 1-во дете од 2-12.99 год. 2-ро дете од 2-12.99 год.
DOUBLE ROOM
HALF BOARD
29.06-06.07.2018 7 ноќевања 587 553 553 248 418
06.07-13.07.2018 7 ноќевања 606 570 570 248 427
13.07-20.07.2018 7 ноќевања 609 573 573 248 429
20.07-27.07.2018 7 ноќевања 715 668 668 248 482
27.07-03.08.2018 7 ноќевања 644 605 605 248 446
03.08-10.08.2018 7 ноќевања 730 682 682 248 489
10.08-17.08.2018 7 ноќевања 750 700 700 248 499
17.08-24.08.2018 7 ноќевања 750 700 700 248 499
24.08-31.08.2018 7 ноќевања 668 626 626 248 458
31.08-07.09.2018 7 ноќевања 592 558 558 248 420
07.09-14.09.2018 7 ноќевања 586 552 552 248 417

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност од 1ЕУР=62мкд.

Во цената е вклучено:

*7 ноќевања ROOM ONLY
*Авионски билет Скопје-Барселона-Скопје
*Организиран трансфер аеродром – хотел -аеродром
*Претставник во Шпанија кој ќе ве пречека на аеродром и е контакт лице во текот на Вашиот престој
*Багаж од 20кг + мала кабинска торба по лице

Во цената не е вклучено:

*Аеродромски такси 60 еур по лице – се плаќаат при резервација во агенцијата
*Патничко осигурување
*Туристичка такса која се плаќа во Хотел (1EUR по лице на ноќ – можни се промени)