info@aries.com.mk + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55
Траење: 7 или 9 дена по Ваш избор за цела сезона
Локација: Халкидики, Лефкада,Закинтос, Пиериа...
Цена: СПЕЦИЈАЛНИ НАМАЛЕНИ ЦЕНИ!
Резервирај сега!
Print Friendly, PDF & Email

FIRST  MINUTE CORNER

  Last Minute Понуди за наредна недела Секоја Недела
Објавено
03/05/2018 Неодоливо НИСКИ  цени од 49 Еур наем на студио
нови понуди на ПОПУСТ
Термин Бр.на ноќи Име на објект Локација Тип на студио Цена Линк до понуда
26/05 7 Вила Мелиа Неи Пори 1/3 89 Еур
26/05 7 Вила Аронис Неи Пори 1/4 и 1/2 79 Еур/59 еур
26/05 7 Вила Данос Лептокариа 1/3 69 Еур
26/05 7 Вила Аг Георгиос Фурка 1/3 89 Еур
23/05 7 Вила Пелагос Врахос 1/3 89 Еур
27/05 7 Вила Вергина Ханиоти 1/4 апп и 1/4 мезонета 189 Еур/119 еур
 23/05  7 Вила Маргарита Канали 1/3 49 Еур
23/05  7 Вили Лефкада  Нидри/Аг.Никитас 1/2, 1/3 ,1/4 49 Еур-89 еур

-Spiros Lefkada , https://aries.mk/package/lefkada-agios-nikitas/
23/05 , 1/2 cena i 1/2+1 cena

-Katizma Lefkada Vila Ionio ,https://aries.mk/package/lefkada-katizma/
23/05 , 1/3 cena , 69 eur

– Vila Marinos Nidri ,https://aries.mk/package/marinnos-nidri/
23/05  ,  1/2+2 cena ,89 eur

-Nei Pori , Vila Melia , https://aries.mk/package/nei-pori/
26/05 , 1/3 cena

-Nei Pori Aronis, https://aries.mk/package/nei-pori/
26/05 , 1/4 cena -79 eur

-Leptokaria Danos , https://aries.mk/package/leptokarija/
26/05 , 1/3 cena-69 ili 59 za 1/2

Parga , Vila Fiore , https://aries.mk/package-category/jonsko-more/
23/05 – 1/2 cena 69eur  i 1/3 cena 79 eur
30/05 , 1/4 apartman 189 eur

Дел од сајтот на ТА Ариес каде секојдневно се објавуваат понуди кои се на LAST  MINUTE или специјални попусти.


 

ikonfamily