[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55
Print Friendly, PDF & Email
https://www.hotelesgarbi.com/en/hotels/hotel-garbi-park

Термини Број на ноќевања Возрасен 3-то возрасно лице 1-во  дете
5-12.99 год
2-ро  дете
5-12.99 год
1-во или 2-ро дете 0-4.99 год
STANDARD ROOM
HALF BOARD
22.06-29.06.2018 7 ноќевања 553 523 250 250 250
29.06-06.07.2018 7 ноќевања 649 610 328 407 250
06.07-13.07.2018 7 ноќевања 688 644 360 469 250
13.07-20.07.2018 7 ноќевања 743 694 374 497 250
20.07-27.07.2018 7 ноќевања 765 714 379 508 250
27.07-03.08.2018 7 ноќевања 772 719 381 511 250
03.08-10.08.2018 7 ноќевања 787 733 385 519 250
10.08-17.08.2018 7 ноќевања 787 733 385 519 250
17.08-24.08.2018 7 ноќевања 787 733 385 519 250
24.08-31.08.2018 7 ноќевања 700 655 270 289 250
31.08-07.09.2018 7 ноќевања 571 539 250 250 250
07.09-14.09.2018 7 ноќевања 552 522 250 250 250

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност од 1ЕУР=62мкд.

Во цената е вклучено:

  • 7 ноќевања со појадок и вечера
  • Авионски билет Скопје-Барселона-Скопје
  • Организиран трансфер аеродром – хотел -аеродром
  • Претставник во Шпанија кој ќе ве пречека на аеродром и е контакт лице во текот на Вашиот престој
  • Багаж од 20кг + мала кабинска торба по лице

Во цената не е вклучено:

  • Аеродромски такси 60 еур по лице – се плаќаат при резервација во агенцијата
  • Патничко осигурување
  • Туристичка такса која се плаќа во Хотел (1EUR по лице на ноќ – можни се промени)