[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55
Print Friendly, PDF & Email

ХОТЕЛ ГРАНД ВИКТОРИЈА 3*

 

 

ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 30.03.2019 – 30%
ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 15.04.2019 – 20%
ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 30.04.2019 – 15%
ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 11.05.2019 – 10%

 

Двокреветна соба 1/2 – 2 возрасни + 1 дете (1 дете до 5,99)

Трокреветна соба 1/3 – 2 возрасни + 2 деца (1 дете до 11.99 години + 1 дете до 5.99 години)

Четворокреветна 1/4 – 2 возрасни + 2 деца до 11,99 бесплатно; 3 возрасни + 1 дете до 11,99 бесплатно (трето лице -30); 2 возрасни + 3 деца до 11,99 (трето дете -50%)

 

Соба Тип СТАНДАРД – хотелски соби во новиот дел на хотелот

 

Важни напомени:

* Цените во табелата се во евра, по лице, за 7 полупансиони (полупансион – појадок и вечера на база на шведска маса)

Две деца до 11,99 години бесплатно

* Трето лице (+11,99 години) –попуст 30% од цената за возрасен

* Четврто лице (+11,99 години) –попуст 40% од цената за возрасен

* Доплата за алкохолни пијалоци во неограничени количини за време на вечерата 4 евра по лице по ден ( плаќаат само возрасни, за деца до 12 години е бесплатно)

 

Автобускиот превоз се плаќа дополнително:

– 35 евра за возрасни

– 25 евра за деца до 12год  (бесплатно за деца до 2 години ~ без седиште)

 

Плаќањето се врши во ДЕНАРИ по курс 62мкд. Резервацијата се врши со аконтација од 30% од сумата на аранжманот. Целосна уплата на аранжманот 7 дена пред тргнување. За уплатени 2 +2 аранжмани ~ попуст од 5%. Доколку користите организиран превоз Ве молиме минимум 24 часа пред тргнување да се информирате за времето и местото на поаѓање.