[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55
Print Friendly, PDF & Email

Лоциран во каталонската Коста Брава, Шпанија, хотелот GOLDEN BAHIA TOSSA 4* на своите посетители им нуди комфорно сместување во близина на прекрасни песочни плажи. Во својата понуда, истиот нуди на располагање 3 надворешни базени, опркужени со палмови дрвја, бар, ресторан со домашна и интернационална кујна, СПА центар со внатрешен базен и сауна како и третмани за убавина и масажи.

Информации за објектот

Далечина од морето: 800 m

далечина од

Далечина од центарот: 300 m

Хотелски содржини и услуги

Внатрешен базен (бесплатно)
Сауна
Ресторан
Бар во хотелот
Надворешен базен
Wi-fi бесплатно (јавни места)

Активности во близина на хотелот

Пинг-Понг
Велосипеди за изнајмување
Одбојка
Кошарка
Фудбал
Тениски терени
Соба за игри
Мини голф

сите соби се опремени со

ТВ
Телефон
Сателитска ТВ
Фен
Греење
Бања/Тоалет
Клима Уред
Бањарки и папучи
Балкон или Тераса
Бебешко креветче
Кафемат
Сеф (со доплата)
Фрижидер (со доплата)

локација

X Координати: 41.723014
Y координати: 2.927221

Спа Услуги

Внатрешен базен
Џакузи
Mасажа третмани
СПА центар
Термини Број на ноќевања Возрасен 3-то возрасно лице 4-то возрасно лице 1-во дете од 2-12.99 год. 2-ро дете од 2-12.99 год.
TWIN STANDARD
HALF BOARD
22.06-29.06.2018 7 ноќевања 795 631 631 248 631
29.06-06.07.2018 7 ноќевања 808 640 640 248 640
06.07-13.07.2018 7 ноќевања 892 699 699 530 699
13.07-20.07.2018 7 ноќевања 907 709 709 577 709
20.07-27.07.2018 7 ноќевања 996 772 772 622 772
27.07-03.08.2018 7 ноќевања 1011 782 782 630 782
03.08-10.08.2018 7 ноќевања 1011 782 782 630 782
10.08-17.08.2018 7 ноќевања 1011 782 782 630 782
17.08-24.08.2018 7 ноќевања 1011 782 782 630 782
24.08-31.08.2018 7 ноќевања 834 659 659 303 659
31.08-07.09.2018 7 ноќевања 738 591 591 248 591
07.09-14.09.2018 7 ноќевања 668 542 542 248 542

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност од 1ЕУР=62мкд.

Во цената е вклучено:

*7 ноќевања ROOM ONLY
*Авионски билет Скопје-Барселона-Скопје
*Организиран трансфер аеродром – хотел -аеродром
*Претставник во Шпанија кој ќе ве пречека на аеродром и е контакт лице во текот на Вашиот престој
*Багаж од 20кг + мала кабинска торба по лице

Во цената не е вклучено:

*Аеродромски такси 60 еур по лице – се плаќаат при резервација во агенцијата
*Патничко осигурување
*Туристичка такса која се плаќа во Хотел (1EUR по лице на ноќ – можни се промени)