[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55
Print Friendly, PDF & Email
https://www.hotelesgarbi.com/en/hotels/hotel-garbi

Термини Број на ноќевања Возрасен 3-то возрасно лице 1-во  дете
5-12.99 год
2-ро  дете
5-12.99 год
1-во или 2-ро дете 0-4.99 год
STANDARD ROOM
HALF BOARD
22.06-29.06.2018 7 ноќевања 525 498 250 388 250
29.06-06.07.2018 7 ноќевања 572 540 336 411 250
06.07-13.07.2018 7 ноќевања 591 557 360 421 250
13.07-20.07.2018 7 ноќевања 624 586 370 437 250
20.07-27.07.2018 7 ноќевања 637 598 347 444 250
27.07-03.08.2018 7 ноќевања 637 598 347 444 250
03.08-10.08.2018 7 ноќевања 637 598 347 444 250
10.08-17.08.2018 7 ноќевања 637 598 347 444 250
17.08-24.08.2018 7 ноќевања 637 598 347 444 250
24.08-31.08.2018 7 ноќевања 577 544 264 414 250
31.08-07.09.2018 7 ноќевања 461 440 250 356 250
07.09-14.09.2018 7 ноќевања 443 424 250 347 250

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност од 1ЕУР=62мкд.

Во цената е вклучено:

  • 7 ноќевања со појадок и вечера
  • Авионски билет Скопје-Барселона-Скопје
  • Организиран трансфер аеродром – хотел -аеродром
  • Претставник во Шпанија кој ќе ве пречека на аеродром и е контакт лице во текот на Вашиот престој
  • Багаж од 20кг + мала кабинска торба по лице

Во цената не е вклучено:

  • Аеродромски такси 60 еур по лице – се плаќаат при резервација во агенцијата
  • Патничко осигурување
  • Туристичка такса која се плаќа во Хотел (1EUR по лице на ноќ – можни се промени)