[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55
Print Friendly, PDF & Email

Halkidikihotel.gr

Истражете  ги  хотелите и плажи на прекрасните дестинации. Најдете  го совршеното место за вашиот следен  одмор на Халкидики, без разлика дали тоа е семеен одмор или романтичен меден месец во рајот !!!

 

Халкидики Хотели GHТ е група на компании кои работат во туризмот и во недвижностите. Основани во 1995 година. Туристичката агенција е активна во новиот туризам кој нуди многу високо ниво на квалитет во врска со станови, студија, вили и хотели по најдобри цени на Халкидики. Исто така, ние ви нудиме најдобра услуга на сите наши гости поединечно или преку нашите партнери. Нашите хотели нудат многу избор на релаксирачки одмори. Конечно, нашиот оддел за недвижности е подготвен да ви помогне да го остварите вашиот сон…

Погледнете ги во живо на веб камера, одберете што е најприкладно за Вас, и обратете се кај нас за цени и резервации.

Ваш Ариес…

Halkidikihotel.gr