[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55
Print Friendly, PDF & Email

Неа Мармарас – Вила Вула

 

Вила Вула се наоѓа во центарот на Неа Мармарас, на 500 метри од градската плажа, и локациски поставена на главната улица која се движи покрај море.

Вилата располага со двокреветни и трокреветни студиа, сите опремени со Тв, Клима (со доплата од 6еур) wi-fi, комплетно опремена кујна и тераса.

На Промо цените не следува попуст за два последователни термина, и попуст за рана резервација.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА  7 НОЌЕВАЊА

 

12% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.01.2019

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 28.02.2019

-05% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2019

 

ВИЛА ВОУЛА – НЕА МАРМАРАС

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќ

1/2 (студио за 2 лица)

1/2 (студио за 2 лица) SEA VIEW

1/3 (студио за 3 лица)

19.05-26.05.19

7

59

69

79

26.05-02.06.19

7

79

89

99

02.06-09.06.19

7

119

129

139

09.06-16.06.19

7

179

189

199

16.06-23.06.19

7

229

249

289

23.06-30.06.19

7

249

269

299

30.06-07.07.19

7

289

299

329

07.07-14.07.19

7

309

329

359

14.07-21.07.19

7

349

369

399

21.07-28.07.19

7

369

389

409

28.07-04.08.19

7

369

389

409

04.08-11.08.19

7

369

389

409

11.08-18.08.19

7

349

379

399

18.08-25.08.19

7

339

369

389

25.08-01.09.19

7

289

299

319

01.09-08.09.19

7

229

239

259

08.09-15.09.19

7

199

209

239

15.09-22.09.19

7

119

129

149

22.09-29.09.19

7

79

89

99

 

Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:

За возрасни (35 евра)
За деца до 12 години (25 евра)
Деца до 2 години бесплатно, без седиште

Поаѓање од: Скопје, Велес, Неготино, Удово и Граничен премин Богородица

Тргнувањето од Скопје е во 3 часот наутро (на паркингот спроти хотел „Холидеј ин“) а состанок на групата е во 2:30 минути.Тргнувањето од Грција е од место и време кои се договараат со придружникот-пратител на групата.

Клиентите кои не користат огранизиран превоз од агенцијата, т.е. оние кои патуваат со сопствен превоз се сместуваат индивидуално во собите, истите ги молиме да побараат точни информации за локација на сместувачките капацитети во нашите канцеларии.