[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55
Print Friendly, PDF & Email

Хотелот се наоѓа на S’Abanell плажата, најдолгата плажа во Costa Brava и на 5 минути пешачење од центарот на Blanes.

Располага со спа центар кој нуди џакузи со затоплена вода, термални лежалки, парна бања и загреан базен.

Сите соби се опремени со клима, ТВ со сателитски канали, купатило со када, фен за коса. Можат да се изнајмат и мини бар и сеф.

Ова е фантастична дестинација за семеен одмор.

Број на хотелски соби: 175

Информации за објектот

Далечина од морето: 10 m

Хотелски содржини и услуги

Факс
Интернет
Менувачница
Соби за не-пушачи
Бар во хотелот
Сеф на рецепција
Хотелски паркинг
Надворешен базен
Рент-а-кар
Лифт
Перална
Рецепција 24/7

сите соби се опремени со

ТВ
Телефон
Бежичен интернет
Сателитска ТВ
Сеф
Мини Бар
Фен
Греење
Клима Уред
Бања со туш кабина

локација

X Координати: 41.667903
Y координати: 2.786689

Спа Услуги

Mасажа третмани
Фитнес
СПА центар
Термини Број на ноќевања Возрасен Возрасен Возрасен
DOUBLE ROOM WITH BALCONY  / DBL VISTA MAR
Услуга BED AND BREAKFAST HALF BOARD FULL BOARD
22.06-29.06.2018 7 ноќевања 554 572 633
29.06-06.07.2018 7 ноќевања 621 638 700
06.07-13.07.2018 7 ноќевања 631 649 710
13.07-20.07.2018 7 ноќевања 656 673 735
20.07-27.07.2018 7 ноќевања 660 677 739
27.07-03.08.2018 7 ноќевања 707 724 786
03.08-10.08.2018 7 ноќевања 754 771 833
10.08-17.08.2018 7 ноќевања 760 778 840
17.08-24.08.2018 7 ноќевања 704 722 784
24.08-31.08.2018 7 ноќевања 624 641 703
31.08-07.09.2018 7 ноќевања 565 583 644
07.09-14.09.2018 7 ноќевања 534 551 612
Термини Број на ноќевања Возрасен 3-ет возрасен 1-во дете 2-12.99 год. Возрасен 3-ет возрасен 1-во дете 2-12.99 год. Возрасен 3-ет возрасен 1-во дете 2-12.99 год.
TRIPLE FAMILY ROOM
Услуга BED AND BREAKFAST HALF BOARD FULL BOARD
22.06-29.06.2018 7 ноќевања 554 493 401 572 507 410 633 556 441
29.06-06.07.2018 7 ноќевања 621 546 435 638 560 443 700 610 474
06.07-13.07.2018 7 ноќевања 631 554 440 649 569 449 710 618 479
13.07-20.07.2018 7 ноќевања 656 574 452 673 588 461 735 638 492
20.07-27.07.2018 7 ноќевања 660 578 454 677 591 463 739 641 494
27.07-03.08.2018 7 ноќевања 707 615 478 724 629 486 786 679 517
03.08-10.08.2018 7 ноќевања 754 653 501 771 667 510 833 716 541
10.08-17.08.2018 7 ноќевања 760 658 504 778 672 513 840 721 544
17.08-24.08.2018 7 ноќевања 704 613 476 722 627 485 784 677 516
24.08-31.08.2018 7 ноќевања 624 549 436 641 563 445 703 612 476
31.08-07.09.2018 7 ноќевања 565 502 407 583 516 415 644 564 446
07.09-14.09.2018 7 ноќевања 534 477 391 551 491 400 612 540 430
Термини Број на ноќевања Возрасен 3-ет возрасен 4-то возрасно лице 1-во дете од 2-12.99 год 2-ро дете од 2-12.99 год Возрасен 3-ет возрасен 4-то возрасно лице 1-во дете од 2-12.99 год 2-ро дете од 2-12.99 год Возрасен 3-ет возрасен 4-то возрасно лице 1-во дете од 2-12.99 год 2-ро дете од 2-12.99 год
QUADRUPLE FAMILY
Услуга BED AND BREAKFAST HALF BOARD FULL BOARD
22.06-29.06.2018 7 ноќевања 554 493 552 401 401 572 507 569 410 410 633 556 631 441 441
29.06-06.07.2018 7 ноќевања 621 546 618 435 435 638 560 636 443 443 700 610 698 474 474
06.07-13.07.2018 7 ноќевања 631 554 629 440 440 649 569 646 449 449 710 618 708 479 479
13.07-20.07.2018 7 ноќевања 656 574 653 452 452 673 588 671 461 461 735 638 732 492 492
20.07-27.07.2018 7 ноќевања 660 578 657 454 454 677 591 675 463 463 739 641 736 494 494
27.07-03.08.2018 7 ноќевања 707 615 704 478 478 724 629 722 486 486 786 679 784 517 517
03.08-10.08.2018 7 ноќевања 754 653 751 501 501 771 667 769 510 510 833 716 831 541 541
10.08-17.08.2018 7 ноќевања 760 658 758 504 504 778 672 776 513 513 840 721 837 544 544
17.08-24.08.2018 7 ноќевања 704 613 702 476 476 722 627 719 485 485 784 677 781 516 516
24.08-31.08.2018 7 ноќевања 624 549 621 436 436 641 563 639 445 445 703 612 700 476 476
31.08-07.09.2018 7 ноќевања 565 502 562 407 407 583 516 580 415 415 644 564 641 446 446
07.09-14.09.2018 7 ноќевања 534 477 531 391 391 551 491 549 400 400 612 540 610 430 430

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност од 1ЕУР=62мкд.

Во цената е вклучено:

*7 ноќевања ROOM ONLY
*Авионски билет Скопје-Барселона-Скопје
*Организиран трансфер аеродром – хотел -аеродром
*Претставник во Шпанија кој ќе ве пречека на аеродром и е контакт лице во текот на Вашиот престој
*Багаж од 20кг + мала кабинска торба по лице

Во цената не е вклучено:

*Аеродромски такси 60 еур по лице – се плаќаат при резервација во агенцијата
*Патничко осигурување
*Туристичка такса која се плаќа во Хотел (1EUR по лице на ноќ – можни се промени)