[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55
Print Friendly, PDF & Email

САНДАНСКИ за 8 Декември со превоз

1 ден 07.12.2018

Поаѓање во 05 часот од Прилеп преку Струмица за бањскиот центар Сандански – слободна прошетка во центарот на градот, сместување во хотел Интер Хотел Сандански со 4*. Можност за користење на отворен и затворен базен со минерална вода , сауна, фитнес, парна бања, како и бесплатен WI – FI во хотелот. Ноќевање.

 

2 ден 08.12.2018

Појадок – шведски стол. Слободно време за индивидуални активности во Сандански. Во хотелот користење на отворен и затворен базен со минерална вода , сауна, фитнес, парна бања, како и бесплатен WI – FI во хотелот. Ноќевање.

 

3 ден 09.12.2018

Појадок – шведски стол. Слободно време за индивидуални активности. Попладнето поаѓање за Македонија преку Банско, пристигнување во Прилеп во доцните вечерни часови.

 

ЦЕНА: 5900 денари, деца до 12 год. плаќаат 70%

Со сопствен превоз: 4600 денари

 

Деца до 4 години гратис, од 4- 12 години плаќаат 50 %, а деца над 12 години 70 % од цената во соба со 2 возрасни.

Во цената е пресметано:

– автобуски превоз на дадената релација,

-2 ноќевања со појадок во Интер хотел Сандански со 4*(користење на отворен и затворен базен со минерална вода , сауна,фитнес,парна бања, како и бесплатен WI – FI во хотелот),

– организација и придружник на патувањето.

 

Во цената не е пресметано:

патничко здравствено осигурување 150 ден

 

Рок на пријавување до 01.12.2018 година.

Збогатете ги вашите доживувања со едно незаборавно патување.

Т. А. АРИЕС ви го честита празникот 8-ми Декември.

За овој аранжман важат општите услови за патување на Т. А. АРИЕС и СКТМ.