[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55
Print Friendly, PDF & Email

Ценовник за 3 ноќевања
период 02-05.01.2019

со доплата за организиран превоз

Цените се по лице за 3 ноќевања со појадок

Тип на соба

За резервации до 21.11.2018 и уплата до 01.12.2018

За резервации после 22.11.2018

DBL стандард

84

90

SGL стандард

138 €

138

DBL лукс

96

104

SGL лукс

150

150

STUDIO стандард (2 возрасни)

141

141

APP лукс (2 возрасни)

156

156

Дете до 3,99 г.

бесплатно

бесплатно

Дете 4-11,99г. на доп. легло во соба

42

42

Дете 12-15,99г. на доп.легло во соба

60

60

Цените се дадени во евра, плаќање исклучиво во денарска противвредност 1 евро =62мкд

Напомени:

 • Можност за доплаќање за Полупансион 12 евра по лице на ден, без пијалоци

 • Moжност за организиран превоз (цена по лице)
  -Поаѓање од Битола
  25 €, Прилеп 25 € , Охрид 35 €, Струга 35 €, Дреново 25 €, Неготино 25 €, Сирково 35 € , Скопје 35 € , Велес 35 €, Охрид 35 € , Кичево 35 €, Струмица 25 € ,
  – цена 15 € дете 02-12 год.

 

Цената вклучува:

 • 3 ноќевања со појадок

 • Користење на парна бања, сауна и фитнес центар, затворен базен со минерална вода (попуолимписки размери), отворен базен со минерална вода, отворен термален базен со минерална вода, паркинг, бесплатен безжичен интернет во цел хотел, сеф на рецепција, туристичка такса.

Резервацијата е гарантирана само со уплата од 100% во рок од 10 дена по потврдувањето.

По уплатата, резервацијата подлежи на 100% пенали при отказ.

 

Ценовник за 4 ноќевања
период 02-06.01.201
9

(закуп на соби)

 

Цените се по лице за 4 ноќевања со појадок

Тип на соба

За резервации до 21.11.2018 и улата до 01.12.2018

За резервации после 22.11.2018

DBL стандард

112

120

SGL стандард

184

184

DBL лукс

128

138

SGL лукс

200

200

STUDIO стандард (2 возрасни)

188

188

APP лукс (2 возрасни)

208

208

Дете до 3,99 г.

бесплатно

бесплатно

Дете 4-11,99г. на доп. легло во соба

56

56

Дете 12-15,99г. на доп.легло во соба

80

80

Цените се дадени во евра, плаќање исклучиво во денарска противвредност 1 евро =62мкд


Напомени:
– Можност за доплаќање за Полупансион 12 евра по лице на ден, без пијалоци
– Нема можност за организиран превоз

Цената вклучува:

 • 4 ноќевања со појадок

 • Користење на парна бања, сауна и фитнес центар, затворен базен со минерална вода (попуолимписки размери), отворен базен со минерална вода, отворен термален базен со минерална вода, паркинг, бесплатен безжичен интернет во цел хотел, сеф на рецепција, туристичка такса.

Резервацијата е гарантирана само со уплата од 100% во рок од 10 дена по потврдувањето.

По уплатата, резервацијата подлежи на 100% пенали при отказ.