[email protected] + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55
Print Friendly, PDF & Email

Вила Скаут 1 – Сутоморе

 

Туристичката населба Сутоморе се наоѓа помеѓу Бар и Чањ во еден од најубавите делови од Јадранското крајбрежје. Со својата долга песочна плажа, прекрасното сино море, како и многубројните ресторани, кафе барови, дискотеки, забавни пракови за деца и други објекти за забава е омилена туристичка дестинација и нуди можност за незаборавен одмор.

Сместувањето е во центарот на градот на само 250м од плажа  и ги нуди следниве капацитети:

ВИЛА СКАУТ 1 во вилата се стандардно опремени со тоалет, клима, фрижидер и тераса. Во својот сместувачки капацитет има трокреветни и четворокреветни соби. (колона  2  од табелата). Kористење на клима уредот е вклучен во цената.

Во склоп на објектот има WI-FI интернет (за брзината и јачината на сигналот, Агенцијата не може да Ви гарантира со сигурност).

-15% ПОПУСТ ЗА СИТЕ РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И

НИВНА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 26.02.2018

Вила Скаут 1 Јуни Јули Август Сеп
14 23 02 11 20 29 07 16 25 03
Број на ноќевања 9ПП 9ПП 9ПП 9ПП 9ПП 9ПП 9ПП 9ПП 9ПП 9ПП
Цена по лице во 1/3 – 1/4  студио 235 235 235 245 245 245 245 235 215 195
*Цените се изразени во евра и се однесуваат на ПАКЕТ АРАНЖМАН ПО ЛИЦЕ (9 полни пансиони со вклучен превоз)
– Прво дете до 13.99 год. ПОПУСТ 50% од цената на аранжманот.
– Второ дете до 13.99 год. – ГРАТИС (доплата за превоз 40 евра/не користи кревет).
– Дете до 5 год. кое не користи кревет – ГРАТИС (доплата за превоз 20 евра).
*Намалување за патување со сопствен превоз -20 евра.
*Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа на самото место.
*Цените се изразени во евра за уплата во денарска противредност ( 1 евро = 62 денари)