fbpx
from €0,00
Check Availability

Апартхотел Гранд Триада 4* – Агиа Триада

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Апартхотел Гранд Триада – Агиа Триада изграден во 2021 година APARTHOTEL GRAND TRIADA се наоѓа во Агиа Триада, на околу 20 км од Солун. Местото е познато по своите прекрасни плажи и познати ресторани. Оддалеченоста од аеродромот е околу 14 км, трговскиот центар Космос десет километри и Вотерленд 5-6 км. Локацијата на хотелот е на 30 метри од плажа. Новоизградениот хотел отворен во 2021 година има рецепција, лифт, тераса. Сместувањето е во двокреветни, трокреветни, четирикреветни студија или апартмани. Секој апартман / студио има опремена кујна, фрижидер, садови, прибор, бања, фен за коса, ТВ, тераса. Постелнината и крпите се менуваат на секои 5 дена. Има сопствен паркинг. Бесплатна WiFi. Климатизацијата не е вклучена во цената. Се наплатува по апартман 5 € на ден. (GPS N 40 ° 50’01,22 ”E 22 ° 87’33,39”) Локација – околу 50 метри од плажа, на почетокот на шеталиштето. Опис: Нова зграда, луксузно опремена. Сместување: двокреветна, трокреветна и четирикреветна студија и трокреветни, четирикреветни, петкреветни и шесткреветни апартмани, сместени на првиот и вториот кат. Сите сместувачки единици имаат опремена кујна (фрижидер, шпорет со два горива, садови, прибор), бања, клима уред, ТВ, тераса, промена на постелнина и крпи за 5 дена. Услуга: изнајмување Климатизација: употребата на климатизација не е вклучена во цената, се доплаќа 5 евра на ден / по сместувачка единица Интернет: WIFI Паркинг: сопствен паркинг Домашни миленици: бр

Hotel Facilities

Air Conditioning
Airport Transport
Conference toom
Flat Tv
Heater
Internet – Wifi
Kitchen
Parking
Pool
Restaurant
Show All

Hotel Theme

Best value
Касандра - Халкидики

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019