from €0,00
Check Availability

Apartments Junior 3* – Брзече, Копаоник, Србија

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Во цената е вклучено:

Сместување на база Наем,освен за новогодишни пакети каде цената е на Полупансион за наведен број на лица;
Хотелско осигурување,паркинг,Wi-Fi,Ски Гардеробер,Анимација за деца; Новогодишна вечера за полноплатежни лица е вклучена во цена
Напомена:Дочек на нова година ќе биде организиран доколку дозволи епидимилошка ситуација.За протоколи и начин на ораганизација гостите ке бидат дополнително известени.

Во цената не е вклучено:

Туристичка Такса по лице:Возрасни 0,86 eur, Деца 7-15 години 0,43 eur. Деца до 7 години ГРАТИС.

Попусти и Доплати:

Доплата за храна во Апартмани: Доручак 2,6 eur за возрасни/1,3 eur за деца 7-11 год;Вечера 4,25 eur за деца / 2,3 eur за деца 7-11 год.
Доплата за новогодишна вечера за деца 7-11 год: 13 eur.

Можност за доплата:

Ски Бус до центар на Копаоник;

Ски Карта за Ски стаза Junior (400m долга за деца и почетници) ски инструктори и ски оперема;

Спа Центар:базен 2×4 m, Сауна,Џакузи,Хамам,Тушњви,Фитнес Центар.

Остатии содржини за забава:Биљард,Стони Фудбал,Пинг Понг,Стони Тенис.

View More

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Parking
Restaurant

Hotel Theme

ЗИМА 2020
Копаоник

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

Created with Sketch.
avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019

Hotel Nearby