fbpx
from €0,00
Check Availability

Apollon Hotel 4* – Саранда, Албанија

View on map
Нема оценки from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Apollon Hotel 4* – Саранда, Албанија

 

Apollon Hotel e Adults Only, односно дозволува престој за лица над 14 години. Нуди приватна плажа и соби со поглед на море. Собите располагаат со вифи, ТВ, мини бар… Хотелот нуди приватен паркинг. Во летото исто така нуди и масажи со доплата.

 

ЦЕНИ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62,00 МКД

 

APOLLON HOTEL +14 / 4 STAR / SARANDA
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.01.2021
31.05.2021
01.06.2021
09.06.2021
10.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
31.08.2021
01.09.2021
20.09.2021
21.09.2021
30.09.2021
01.10.2021
30.11.2021
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
TRIPLE ROOM SIDE SEA VIEW
DOUBLE 49 70.4 70.4 99 70.4 70.4 49
TRIPLE 70 89.1 89.1 122.1 89.1 89.1 70
DOUBLE SEA VIEW
DOUBLE 55 77 77 110 77 77 55
DOUBLE DELUXE SIDE VIEW
DOUBLE 55 77 77 110 77 77 55
QUADRUPLE DELUXE NO VIEW
TRIPLE 69.3 89.1 89.1 119 89.1 89.1 69.3
QUARDRIPLE 83.6 105.6 105.6 132 105.6 105.6 83.6
QUADRUPLE DELUXE WITH BALCONY
TRIPLE 72.6 95.7 95.7 122.1 95.7 95.7 72.6
QUARDRIPLE 88 114.4 114.4 141 114.4 114.4 88
TRIPLE SEA VIEW
TRIPLE 72.6 95.7 95.7 128.7 95.7 95.7 72.6

Во консултација со агентите на продажба, може да добиете цена и на база Полупансион

Минимум престој од 3 ноќевања

Политика на отказ на резервација:

До 11 дена пред пристигање без пенали, од 10-0 дена пред пристигање – 100% пенали

Прочитај Повеќе

Hotel Facilities

Air Conditioning
Fitness Center
Flat Tv
Internet – Wifi
Parking
Restaurant
Yard
Show All

Hotel Theme

Албанија
Саранда

Rules

Check In 12:00
Check Out 12:00

Rooms

avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019