fbpx
from €0,00
Check Availability

Art Hotel 4* – Саранда, Албанија

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Art Hotel 4* – Саранда

Хотел Арт се наоѓа во Саранда, на околу 500м од плажа, со прекрасен поглед према море и стилски уредени соби, им нуди на својте гости еден мирен престој од тамошните гужви, место за релаксација и одмор.

Art Hotel 4* раполага со надворешен базен и бар. Вифи, ТВ, клима. Приватен паркинг е достапен со доплата на лице место.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

 

ART HOTEL / 4 STAR / SARANDA
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.01.2021
30.04.2021
01.05.2021
31.05.2021
01.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
15.07.2021
16.07.2021
31.08.2021
01.09.2021
30.09.2021
01.10.2021
31.12.2021
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
DOUBLE/TWIN MOUNTAIN VIEW
2PAX 38 44 60 62 73 60 44
DOUBLE ROOM WITH BALCONY AND SIDE SEA VIEW
2PAX 40 49 62 66 77 62 49
DOUBLE ROOM WITH BALCONY AND SEA VIEW
2PAX 52 53 71 73 84 71 53
TRIPLE WITH BALCONY AND SEA VIEW
2PAX 52 62 82 85 96 82 62
3PAX 52 62 82 85 96 82 62
3+1 CHD (0-11,99) 52 62 82 85 96 82 62
SUPERIOR SUITE SEA VIEW
2PAX 75 86 115 136.4 158.4 114.4 86
TWO BEDROOM SUITE WITH TERRACE AND SEA VIEW
2PAX 87 109 147.4 158.4 180.4 147.4 109
3PAX 87 109 147.4 158.4 180.4 147.4 109
4PAX 87 109 147.4 158.4 180.4 147.4 109
2+1 CHD (0-11,99) 87 109 147.4 158.4 180.4 147.4 109
2+2 CHD (0-11,99) (0-11,99) 87 109 147.4 158.4 180.4 147.4 109
3+2 CHD (0-11,99) (0-11,99) 87 109 147.4 158.4 180.4 147.4 109
RELEASE DAYS 7 7 7 7 7 7 7

 

Во цената не е вклучена задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2еур, дете од 2-11,99год – 1еур на ден

Минимум престој од 2 ноќевања

Политика на отказ на резервација:

До 15 дена пред поаѓање без пенали, од 14-0 дена пред пристигање – 100% пенали

View More

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Parking
Pool
Restaurant
Yard
Show All

Hotel Theme

Romantic
Standard
Албанија
Саранда

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019