fbpx
from €0,00
Check Availability

Bela Vista Hotel 4* – Саранда, Албанија

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email
ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД

 

BELLA VISTA HOTEL / 4 STAR / SARANDA
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.01.2021
30.04.2021
01.05.2021
31.05.2021
01.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
15.07.2021
16.07.2021
31.08.2021
01.09.2021
30.09.2021
01.10.2021
31.12.2021
ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
ONE BEDROOM APARTMENT
2PAX 49 60 70.4 92.4 103.4 70.4 60
3PAX 49 60 70.4 92.4 103.4 70.4 60
2+1 CHD (0-11,99) 49 60 70.4 92.4 103.4 70.4 60
QUADRUPLE SEA VIEW
2PAX 57.2 68.2 79.2 101.2 112.2 79.2 68.2
3PAX 57.2 68.2 79.2 101.2 112.2 79.2 68.2
4PAX 57.2 68.2 79.2 101.2 112.2 79.2 68.2
2+1 CHD (0-11,99) 57.2 68.2 79.2 101.2 112.2 79.2 68.2
2+2 CHD (0-11,99) (0-11,99) 57.2 68.2 79.2 101.2 112.2 79.2 68.2
FAMILY SEA VIEW
2PAX 65 76 87 109 120 87 76
3PAX 65 76 87 109 120 87 76
2+1 CHD (0-11,99) 65 76 87 109 120 87 76
2+2 CHD (0-11,99) (0-11,99) 65 76 87 109 120 87 76
3+1 CHD (0-11,99) 65 76 87 109 120 87 76
RELEASE DAYS 7 7 7 7 7 7 7

 

Во цената не е вклучена задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2еур, дете од 2-11,99год – 1еур на ден

Минимум престој од 2 ноќевања

Политика на отказ на резервација:

До 15 дена пред пристигање – без пенали , по овој период 100% пенали

 

View More

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Parking
Restaurant

Hotel Theme

Албанија
Саранда

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019