from €0,00
Check Availability

Blue Water Hotel 4* – Ксамил, Албанија

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Blue Water Hotel 4* – Ксамил, Албанија

Хотелот е на 1.1км од  Puerto Rico плажата, располага со бар, градина. Рецепцијата е достапна 24 часа за сите гости на хотелот, бесплатен Wi-Fi, приватен и бесплатен паркинг. Собите располагаат со тераса, клума уред, ТВ и сопствен тоалет со туш-кабина и фен.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62,00 МКД

 

BLUE WATER HOTEL 4 * KSAMIL
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.05.2021
30.05.2021
01.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
15.07.2021
16.07.2021
31.08.2021
01.09.2021
30.09.2021
01.10.2021
30.10.2021
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
DELUXE ROOM
DOUBLE 54 65 76 87 65 54
SINGLE 54 65 76 87 65 54
TRIPLE 65 76 87 98 76 65
1+1 CHD (0-12,99) 66 77 88 99 77 66
1+2 CHD (0-12,99) (0-12,99) 66 77 88 99 77 66
2+1 CHD (0-1,99) 66 77 88 99 77 66
2+1 CHD (2-12,99) 66 77 88 99 77 66
FAMILY SUITE
2PAX 84.7 95.7 110 137.5 95.7 84.7
3PAX 84.7 95.7 110 137.5 95.7 84.7
4PAX 84.7 95.7 110 137.5 95.7 84.7
5PAX 84.7 95.7 110 137.5 95.7 84.7
2+1 CHD (0-12,99) 84.7 95.7 110 137.5 95.7 84.7
2+2 CHD (0-12,99) (0-2,99) 84.7 95.7 110 137.5 95.7 84.7
2+2 CHD (0-12,99) (3-12,99) 84.7 95.7 110 137.5 95.7 84.7
RELEASE DAYS 1 1 1 1 1 1

Минимум престој од 2 ноќевања

Политика на отказ на резервација:

До 15 дена пред поаѓање – без пенали, од 14-0 дена пред поагање – 100% пенали

View More

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Parking
Restaurant
Yard

Hotel Theme

Албанија
Ксамил

Rules

Check In 12:00
Check Out 12:00

Rooms

Created with Sketch.
avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019

Hotel Nearby

Hotel Murati 4* – Ксамил, Албанија

0/5 Not Rated0 review
avg €0,00/night

Hotel Citrus 4* – Ксамил, Албанија

0/5 Not Rated0 review
avg €0,00/night

Ilio Hotel 3* – Ксамил, Албанија

0/5 Not Rated0 review
avg €0,00/night

King Hotel 4* – Ксамил, Албанија

0/5 Not Rated0 review
avg €0,00/night