Bomo Rahoni Cronwell Park Hotel Adults Only 5* – Скиони, Касандра, Халкидики

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Област: Халкидики / Град: Скиони  / Од море: 150m

Бутик хотел со пет ѕвезди опкружен со борова шума и маслинови дрва и фантастичен поглед на море. Хотелот се состои од две мали згради на три нивоа и централна зграда. Хотелот е изграден во модерен дизајн и е идеален за релаксирачки одмор за сите категории на туристи.

 

Опис на собите:
Вкупно 20 соби: Doubles Superior (~28.5 m2), Suites Luxury (~40 m2), Suites Deluxe (~40 m2).
Секоја соба на приземје има своја сопствена приватна зона, а собите на прво и втор спрат имаат поглед на море и борова шума.
Во собите: индивидуална клима, мини фрижидер/мини бар(со доплата на лице место), телефон, Wi-Fi интернет, TV, сеф, купатило/туш, фен, балкон/тераса.
Double Superior – спална соба со брачен кревет и дневен престој со софа.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

 

Bomo Rahoni Cronwell Park Hotel Adults Only / 5 stars / Skioni
КАПАЦИТЕТ 08.05.21-23.05.21 24.05.21-18.06.21 19.06.21-02.07.21 03.07.21-24.07.21 25.07.21-29.08.21 30.08.21-12.09.21 13.09.21-26.09.21 27.09.21-11.10.21
ЕДНОКРЕВЕТНА / ЦЕНА ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
1 Возрасно лице 136.4 136.4 160.6 207.9 224.4 207.9 160.6 160.6
ДВОКРЕВЕТНА СУПЕРИОР / ЦЕНА ПО СОБА АН ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
2 Возрасни лица 171.6 171.6 201.3 260.7 281.6 260.7 201.3 201.3
3 Возрасни лица 214.5 214.5 251.9 325.6 350.9 325.6 251.9 252
ДЕЛУКС СВИТ / ЦЕНА ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
2 Возрасни лица 189.2 189.2 221.1 287.1 309.1 287.1 221.1 221.1
3 Возрасни лица 235.4 235.4 276.1 358.6 386.1 358.6 276.1 276.1
ЛУКСУРИ СВИТ / ЦЕНА ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
2 Возрасни лица 247.5 247.5 266.2 303.6 361.9 303.6 266.2 266.2
3 Возрасни лица 309.1 309.1 332.2 378.4 452.1 378.4 332.2 332.2
Минимум престој 3 3 4 5 5 4 3 3

 

ХОТЕЛСКИ УСЛУГИ: Базен, Хемиско чистење, Интернет- бесплатно, СПА центар, Паркинг- бесплатен, Собна послуга, Конференциска сала, Сеф – бесплатно, TV-сала

ПЛАЖА: Лежалки, чадори и пешкири за плажа – бесплатно на приватна хотелска плажа на 300m од хотел

 

ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ:
Хотелот е наменет само за возрасни лица, деца не се дозволени исто така нема услови за лица со посебни потреби
Не е дозволен престој за домашни миленици

 

Политика на отказ на резервација:

  • До 21 ден пред пристигање – без пенали
  • Од 20-15 дена пред пристигање – 50% пенали
  • Од 14-1 ден пред пристигање – 100% пенали

 

Hotel Facilities

Air Conditioning
Fitness Center
Flat Tv
Heater
Internet – Wifi
Parking
Pool
Restaurant
Sauna
Yard
Show All

Hotel Theme

Грција
Лето 2023
Хотели на барање

Rules

Check In 12:00
Check Out 12:00

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019