fbpx
from €0,00
Check Availability

Butrinti Hotel & Spa 5* – Саранда, Албанија

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Хотел Butrinti & Spa се наоѓа во центарот на Саранда. Нуди бесплатен паркинг, надворешен базен и фитнес центар. Спа центар, велнес центар, сауна и џакузи се исто така достапни за гостите.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАСРКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД

 

BUTRINTI HOTEL & SPA / 5 STAR / SARANDA
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.05.2021
31.05.2021
01.06.2021
30.09.2021
01.10.2021
31.10.2021
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
STANDARD SIDE SEA VIEW
DOUBLE 114.4 136.4 114.4
SINGLE 112.2 134.2 112.2
STANDARD SEA VIEW
DOUBLE 125.4 147.4 125.4
SINGLE 123.2 145.2 123.2
SUITE CITY VIEW WITHOUT BALCONY
2PAX 159.5 181.5 159.5
3PAX 159.5 181.5 159.5
2+1 CHD (0-13,99) 159.5 181.5 159.5
2+2 CHD (0-13,99) (0-13,99) 159.5 181.5 159.5
RELEASE DAYS 1 1 1

 

Во цената не е вклучена задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2еур, дете од 2-11,99год – 1еур на ден

Минимум престој од 2 ноќевањa

Политика на отказ:

До 8 дена пред поаѓање – без пенали, по овој период 100% пенали

View More

Hotel Facilities

Air Conditioning
Fitness Center
Flat Tv
Internet – Wifi
Parking
Pool
Restaurant
Sauna
Spa & Sauna
Spa & welness hoteli
Show All

Hotel Theme

Spa i wellnes hoteli
Албанија
Саранда

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019