from €0,00
Check Availability

De Luna Hotel – Ксамил, Албанија

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

De Luna Hotel – Ксамил, Албанија

 

Хотелот располага со приватен и бесплатен паркинг, ресторан, бар и тераса, рецепција која што е достапна 24 часа за гостите на хотелот, собна услуга и бесплатен Wi-Fi. Сите соби се опремени со кабловска ТВ, сопствен тоалет со фен и туш-кабина, биро и клима уред.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62,00 МКД

Минимум престој од 2 ноќевања

До 8 дена пред пристигање-без пенали, од 7-0 дена пред пристигање – 100% пенали

View More

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Parking
Restaurant
Yard

Hotel Theme

Албанија
Ксамил

Rules

Check In 12:00
Check Out 12:00

Rooms

Created with Sketch.
avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019

Hotel Nearby

King Hotel 4* – Ксамил, Албанија

0/5 Not Rated0 review
avg €0,00/night

Delight Hotel 4* – Ксамил, Албанија

0/5 Not Rated0 review
avg €0,00/night

Вилана Ана – Ксамил, Албанија

0/5 Not Rated0 review
avg €0,00/night

Hotel Citrus 4* – Ксамил, Албанија

0/5 Not Rated0 review
avg €0,00/night