fbpx
from €0,00
Check Availability

Delight Hotel 4* – Ксамил, Албанија

View on map
Нема оценки from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Хотелот е лоциран на 500м од плажа и располага со ресторан, бесплатен и приватен паркинг, бар, собна услуга и приватна плажа. Рецепцијата е достапна 24 часа за гостите на хотелот. Собите се опремени со сателитски ТВ, сопствен тоалет, тераси со поглед на море, фрижидер.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62,00 МКД

DELIGHT HOTEL 4* KSAMIL
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.05.2021
10.06.2021
11.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
15.07.2021
16.07.2021
31.08.2021
01.09.2021
24.09.2021
25.09.2021
31.10.2021
ЦЕНИ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
DOUBLE/TWIN GROUND FLOOR
DOUBLE 45.1 60 74 88 60 45.1
SINGLE 45.1 60 74 88 60 45.1
1+1 CHD (0-12,99) 45.1 60 74 88 60 45.1
2+1 CHD (0-4,99) 45.1 60 74 88 60 45.1
DOUBLE/TWIN SEA VIEW
DOUBLE 50 64 84 98 64 50
SINGLE 50 64 84 98 64 50
1+1 CHD (0-12,99) 50 64 84 98 64 50
2+1 CHD (0-4,99) 50 64 84 112 64 50
TRIPLE SEA VIEW
DOUBLE 54 74 88 108 74 54
TRIPLE 54 74 88 108 74 54
2+1 CHD (0-12,99) 54 74 88 108 74 54
SUITE SEA VIEW
2PAX 64 84 108 142 84 64
3PAX 64 84 108 142 84 64
4PAX 64 84 108 142 84 64
2+1 CHD (0-12,99) 64 84 108 142 84 64
2+2 CHD (0-12,99) (0-12,99) 64 84 108 142 84 64
3+1 CHD (0-12,99) 64 84 108 142 84 64

Минимум престој од 2 ноќевања

Политика на отказ на резервација:

  • До 7 дена пред пристигање – без пенали
  • Од 6-4 дена пред пристигање – 30% пенали
  • Од 4-2 дена пред пристигање – 70% пенали
  • Од 1-0 дена пред престигање – 100% пенали
Прочитај Повеќе

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Parking
Restaurant
Yard

Hotel Theme

Албанија
Ксамил

Rules

Check In 12:00
Check Out 12:00

Rooms

avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019