fbpx

Вила Флора 2 Неа Флогита

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend
Print Friendly, PDF & Email

Вила Флора 2 е одлично позиционирана на само 30м од плажа, во близина на првиот влез во Торони. Вилата е поставена на главната улица, која воедно минува и покрај самата плажа, во непосредна близина до сите потребни содржини на ова место. Вила Флора 2 е втората зграда од комплексот Флора и  располага со двокреветни, трокреветни студија распоредени на високо приземје, прв и втор кат. Секоја од собите е опремена со соодветен мебел, мини кујна, тоалет, ТВ, клима и тераса. Во склоп на самата вила на приземјето од куќата има ресторан таверна каде што гостите може да се претпатат на полупанскионска услуга и да уживаат во вкусовите на одличниот вкус на традиционалната грчка кујна.. Вилата заради непосредната близина на прекрасната плажа во Торони и мирниот карактер на селото е одличен избор за релаксиран летен одмор.

Поаѓање MAJ ЈУНИ ЈУЛИ АВГУСТ СЕПТЕМВРИ
Наем 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7
Термин 21 28 4 11 18 25 2 9 16 23 30 6 13 20 27 3 10 17
STD (1/2) 79 89 149 199 249 249 279 299 359 359 389 389 369 329 249 209 189 99
STD (1/2+1) 139 169 189 239 279 289 309 339 389 389 429 429 389 329 279 229 199 99
View More

Hotel Facilities

Air Conditioning
Kitchen

Hotel Theme

Грција
Лето 2023
Ситонија - Халкидики
Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

Owner

Aries Travel

Member Since 2019