from €0,00
Check Availability

Glow Boutique Hotel & Suites 4* – Саранда, Албанија

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

GLOW BOUTIQUE HOTEL & SUITES Хотелот се наоѓа  на само 1 минута далеку од морскиот брег во Саранда, ги поздравува сите оние кои сакаат да поминат пријатен и релаксирачки одмор. Нивните капацитети, како и вистинската услуга од страна на нивниот посветен персонал, ќе ве натераат да уживате во секој момент од вашиот престој во нивинот хотел.

Собите се опремени со минибар,ТВ, клима.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

 

GLOW BOUTIQUE HOTEL & SUITES 4* SARANDA
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.06.2020
30.06.2020
01.07.2020
20.08.2020
21.08.2020
20.09.2020
21.09.2020
15.10.2020
STANDARD BALCONY SEA VIEW
DOUBLE 127.6 154 132 110
SINGLE 121 148.5 126.5 104.5
TRIPLE 132 158.4 138.6 115.5
1+1 CHD (0-12,99) 121 148.5 126.5 104.5
1+2 CHD (0-12,99) (0-12,99) 121 148.5 126.5 104.5
STANDARD SEA VIEW
DOUBLE 127.6 154 132 110
SINGLE 121 148.5 126.5 104.5
1+1 CHD (0-12,99) 121 148.5 126.5 104.5
JUNIOR SUITE SEA VIEW
DOUBLE 138.6 182.6 143 121
SINGLE 132 176 137.5 115.5
1+1 CHD (0-5,99) 132 176 137.5 115.5
1+2 CHD (0-5,99) (0-5,99) 132 176 137.5 115.5
2+1 CHD (0-5,99) 138.6 182.6 143 121
2+2 CHD (0-5,99) (0-5,99) 138.6 182.6 143 121
RELEASE DAYS 5 10 10 5

 

Минимум престој од 2 ноќевања.

View More

Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Restaurant

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

Reviews

Review score

0/5
Not Rated
Based on 0 review

Traveler rating

Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0

Summary

Sleep
0 /5
Location
0 /5
Service
0 /5
Clearness
0 /5
Rooms
0 /5
0 review on this Hotel - Showing 1 to 0

Write a review

Created with Sketch.
avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019

Hotel Nearby

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox