fbpx
from €0,00
Check Availability

Glow Boutique Hotel & Suites 4* – Саранда, Албанија

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Хотелот е лоциран во Саранда, блиску до плажите Flamingo Beach и Mango Beach.

Располага со модерни уредени апартмани и соби, базен, лежалки и надворешна тераса. Собите располагаат со биро и сателитски ТВ, приватен тоалет, туш кабина и луксузен тоалет. Во некои апартмани има и балкони опремени со мебел. Хотелот располага со бесплатен интернет. Гостите можат да уживаат во барот кој што располага со пијалоци и поглед на море.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД

 

GLOW BOUTIQUE HOTEL & SUITES / 4 * / SARANDA
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.04.2021
05.06.2021
06.06.2021
05.07.2021
06.07.2021
25.08.2021
26.08.2021
18.09.2021
19.09.2021
15.10.2021
DOUBLE WITH BALCONY
DOUBLE 92.4 114.4 143 103.4 92.4
SINGLE 90.2 112.2 139.7 101.2 90.2
TRIPLE ROOM SIDE SEA VIEW
DOUBLE 125.4 143 169.4 147.4 114.4
TRIPLE 128.7 145.2 171.6 151.8 118.8
2+1 CHD (0-11,99) 125.4 143 169.4 147.4 114.4
DOUBLE ROOM SIDE SEA VIEW
DOUBLE 121 143 165 143 121
SINGLE 117.7 139.7 161.7 139.7 117.7
DOUBLE ROOM WITH BALCONY AND SEA VIEW
DOUBLE 132 165 191.4 147.4 132
SINGLE 128.7 161.7 189.2 145.2 128.7
TRIPLE WITH BALCONY AND SEA VIEW
DOUBLE 136.4 158.4 198 169.4 132
TRIPLE 138.6 161.7 201.3 171.6 135.3
2+1 CHD (0-11,99) 136.4 158.4 198 169.4 132
JUNIOR SUITE WITH BALCONY AND SIDE SEA VIEW
DOUBLE 143 154 198 158.4 143
JUNIOR SUITE WITH BALCONY AND SEA VIEW
DOUBLE 147.4 180.4 209 169.4 147.4
SUPERIOR SUITE WITH BALCONY AND SEA VIEW
DOUBLE 180.4 209 224.4 191.4 169.4
2+1 CHD (0-11,99) 180.4 209 224.4 191.4 169.4
2+2 CHD (0-11,99) (0-11,99) 180.4 209 224.4 191.4 169.4
DELUXE SUITE WITH BALCONY AND SIDE SEA VIEW
DOUBLE 191.4 246.4 279.4 213.4 191.4
2+1 CHD (0-11,99) 191.4 246.4 279.4 213.4 191.4
DELUXE SUITE WITH TERRACE AND SEA VIEW
DOUBLE 198 257.4 297 209 191.4
2+1 CHD (0-11,99) 198 257.4 297 209 191.4
TWO BEDROOM SUITE
2PAX 213.4 279.4 290.4 224.4 202.4
3PAX 217.8 283.8 293.7 227.7 204.6
4PAX 220 286 294.8 228.8 206.8
2+1 CHD (0-11,99) 213.4 279.4 290.4 224.4 202.4
2+2 CHD (0-11,99) (0-11,99) 213.4 279.4 290.4 224.4 202.4
3+1 CHD (0-11,99) 217.8 283.8 293.7 227.7 204.6
GLOW SUITE
2PAX 246.4 301.4 356.4 391.6 224.4
2+1 CHD (0-11,99) 246.4 301.4 356.4 391.6 224.4
RELEASE DAYS 5 5 5 5 5

 

Во цената не е вклучена задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2еур, дете од 2-11,99год – 1еур на ден

Минимум престој од 2 ноќевања

Политика на отказ на резервација:

  • До 31ден пред пристигање без пенали
  • Од 30-8 дена пред пристигање – 70% пенали
  • Од 7-0 дена пред пристигање – 100% пенали
View More

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Pool
Restaurant

Hotel Theme

Албанија
Саранда

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019