from €0,00
Check Availability

Грандотел 4* – Ханиоти, Касандра, Халкидики

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

ГРАНДОТЕЛ 4* – ХАНИОТИ

 

Грандотел 4* – Ханиоти е модерен ресорт за одмор и релаксација. Лоциран е на самото крајбрежје на Егејско море во Ханиоти со сопствена плажа. Хотелот располага со надворешен базен, дво-, тро- и четворо креветни комфорни соби и апартмани со светол модерен декор и елегантен функционален мебел. Хотелот располага со ресторан , 2 бара, ТВ салон, паркинг, интернет, менувачница, фитнес,пинг-понг.

 

Тип на Соба

25.04 31.05

01.10 – 15.10

01.06 15.06

16.09 30.09

16.06 30.06

26.08 15.09

01.07-15.07

16.07 25.08

Стандардна соба

ПП- цените во табелата се по соба на ден со ПОЈАДОК и ВЕЧЕРА

2 возрасни

1НОЌ

78€

114€

145€

205€

223€

2+1 дете (2-11,99)

1НОЌ

78€

114€

145€

205€

223€

2+2деца (2-11,99)

1НОЌ

92

137€

174

240€

263€

3 возрасни

1НОЌ

112€

162€

207€

293€

320€

Стандардна соба

АЛЛ – цените во табелата се по соба на ден на база СЕ ВКЛУЧЕНО

2 возрасни

1НОЌ

106€

145€

182€

246

270€

2+1 дете (2-12)

1НОЌ

113€

153€

191€

257

281€

2+2 деца (2-12)

1НОЌ

135€

184€

229€

302

333€

3 возрасни

1НОЌ

153€

209€

262€

355

389€

Цените за апартман, suite , еднокреветна соба и еднокреветна соба + 1 дете до 12 г. се по соба / сместувачки капацитет на ден со појадок и вечера

Еднокреветна соба

ПП

68€

97€

123€

174

199€

1 возр. + 1 дете (0-11,99)

ПП

76€

106€

133€

183€

207€

Апартман ( 4 лица)

ПП

162€

211€

248€

333€

360€

Suite (2+2деца)

ПП

118€

167€

217€

305€

335€

НАПОМЕНА: Минимум 5 ноќи престој во период од 01.06 до 31.08

 

СПЕЦИЈАЛЕН ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 15.02 – 40% ПОПУСТ НА ОБЈАВЕНИТЕ ЦЕНИ ЗА ЦЕЛОСНА ПОНУДА !!!

*Премиум полупансионпојадок и вечера со вклучени безалкохолни пијалоци за време на оброците: кафе, чај, сокови * Користење на 2 лежалки и чадор на плажа – 7 евра за гостите кои користат полупансион, истите се бесплатни за гостите кои користат АLL INCLUSIVЕ *Прво дете до 11,99 години бесплатно За соба со поглед кон море се доплаќа: *Директен поглед – 25€ по ноќевање по соба / *Страничен поглед – 15€ по ноќевање по соба

Плаќањето се врши во ДЕНАРИ по курс 62мкд. Резервацијата се врши со аконтација од 30% од сумата на аранжманот. Целосна уплата на аранжманот 7 дена пред тргнување

View More

Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Kitchen
Parking
Pool
Restaurant
Smoking Room
Yard
Show All

Rules

Check In 14:00
Check Out 09:00

Rooms

Reviews

Review score

0/5
Not Rated
Based on 0 review

Traveler rating

Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0

Summary

Sleep
0 /5
Location
0 /5
Service
0 /5
Clearness
0 /5
Rooms
0 /5
0 review on this Hotel - Showing 1 to 0

Write a review

Created with Sketch.
avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019

Hotel Nearby

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox