from €0,00
Check Availability

Heksamil Hotel 4* – Ксамил, Албанија

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Хотелот е на 650м од центарот и 300м од плажа. Располага со бесплатен Wi-Fi низ целиот објект и бесплатен паркинг. Во собите има тераса со поглед на море, изолација, ТВ, кујна опремена со фрижидер и рингли, приватен тоалет. Најблискиот ресторан е на 120м одалеченост.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ИЛИ ПОЛУПАНСИОН

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62,00 МКД

HEKSAMIL HOTEL / 4 STAR / KSAMIL
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.05.2021
31.05.2021
01.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
15.07.2021
16.07.2021
31.08.2021
01.09.2021
30.09.2021
01.10.2021
31.10.2021
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
STANDARD ROOM
DOUBLE 37 42 53 63 43 37
SINGLE 37 42 53 63 43 37
TRIPLE 47.3 56.1 70.4 83.6 56.1 47.3
QUARDRIPLE 58.3 69.3 86.9 103.4 69.3 58.3
1+1 CHD (0-11,99) 37 42 53 63 43 37
1+2 CHD (0-11,99) (0-3,99) 37 42 53 63 43 37
1+2 CHD (0-11,99) (4-11,99) 45.1 53.35 66 78.1 53.35 45.1
2+1 CHD (0-3,99) 37 42 53 63 43 37
2+1 CHD (4-11,99) 45.1 53.3 66 78.1 53.3 45.1
2+2 CHD (0-3,99) (0-3,99) 37 42 53 63 43 37
2+2 CHD (0-3,99) (4-11,99) 45.1 53.3 66 78.1 53.3 45.1
2+2 CHD (4-11,99) (4-11,99) 52.8 62.7 77.5 92.4 62.7 52.8
3+1 CHD (0-3,99) 47.3 56.1 70.4 83.6 56.1 47.3
3+1 CHD (4-11,99) 56.1 66.5 83.325 99 66.55 56.1
ПОЛУПАНСИОН 01.05.2021
31.05.2021
01.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
15.07.2021
16.07.2021
31.08.2021
01.09.2021
30.09.2021
01.10.2021
31.10.2021
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
STANDARD ROOM
DOUBLE 45.1 51.7 61.6 71.5 51.7 45.1
SINGLE 45.1 51.7 61.6 71.5 51.7 45.1
TRIPLE 59.4 68.2 81.4 94.6 68.2 59.4
QUARDRIPLE 73.7 84.7 101.2 117.7 84.7 73.7
1+1 CHD (0-11,99) 45.1 51.7 61.6 71.5 51.7 45.1
1+2 CHD (0-11,99) (0-3,99) 45.1 51.7 61.6 71.5 51.7 45.1
1+2 CHD (0-11,99) (4-11,99) 56.1 64.3 76.7 89.1 64.3 56.1
2+1 CHD (0-3,99) 45.1 51.7 61.6 71.5 51.7 45.1
2+1 CHD (4-11,99) 56.1 64.3 76.7 89.1 64.3 56.1
2+2 CHD (0-3,99) (0-3,99) 45.1 51.7 61.6 71.5 51.7 45.1
2+2 CHD (0-3,99) (4-11,99) 56.1 64.3 76.7 89.1 64.3 56.1
2+2 CHD (4-11,99) (4-11,99) 66 75.9 90.7 105.6 75.9 66
3+1 CHD (0-3,99) 59.4 68.2 81.4 94.6 68.2 59.4
3+1 CHD (4-11,99) 70.4 80.8 96.5 112.2 80.8 70.4

Минимум престој од 2 ноќевања

Политика на отказ на резервација:

До 11 дена пред пристигање – без пенали, по овој период 100% пенали

View More

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Parking
Pool
Restaurant
Yard
Show All

Hotel Theme

Албанија
Ксамил

Rules

Check In 12:00
Check Out 12:00

Rooms

Created with Sketch.
avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019

Hotel Nearby

Blue Water Hotel 4* – Ксамил, Албанија

0/5 Not Rated0 review
avg €0,00/night

De Luna Hotel – Ксамил, Албанија

0/5 Not Rated0 review
avg €0,00/night

Hotel Murati 4* – Ксамил, Албанија

0/5 Not Rated0 review
avg €0,00/night

King Hotel 4* – Ксамил, Албанија

0/5 Not Rated0 review
avg €0,00/night