fbpx
from €0,00
Check Availability

Хотел Анкора лукс – Чањ, Црна Гора

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

На само 250 метри од плажата веднаш до Хотел Бабовиќ се наоѓа новоотворениот хотел Анкора Лукс кој располага со модерно опремени соби за 2, 3 или 4 лица. Секоја соба има сопствен тоалет, фрижидер, тв, клима чие користење е вклучено во цената и тераса. Хотелот располага со базен кој е наменет само за своите гости. . Хотелот располага со сопствен бар на плажа Vela Beach Bar. Хотелот поседува и бесплатен паркинг за своите гости.

ПЕРИОД ПО ЛИЦЕ ДНЕВНО ЗА HB
31.05 -10.06.2022 27 ЕВРА
10.06 – 30.06.2022 33 ЕВРА
30.06 – 29.08. 2022 39 ЕВРА
29.08 – 18.09.2022 33 ЕВРА
18.09 – 28.09. 2022 27 ЕВРА

 

– цената е по лице дневно со појадок и вечера ( шведска маса)

–        –  еднокреветна соба +50% доплата

–       Попусти за деца ( со двајца возрасни)

–       До 2 год – гратис

–       Од 2 до 12год (без кревет со храна) – 50% попуст

–       Дете до 12год (со кревет и храна) – 30% попуст

Туристичка такса се плаќа на лице место при сместување ( 1,5 евро по ден по лице, деца од 2-12 год плаќаат 0,5 евра, од 12-18 год. 1 евро дневно)

                                                                                                 

ТА Ариес не сноси никаква одговорност за квалитетот на интернер конекцијата во објектите.

View More

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Heater
Internet – Wifi
Kitchen
Parking
Restaurant
Yard
Show All

Hotel Theme

Early Booking 2022
Црна Гора
Чањ

Rules

Check In 12:00
Check Out 09:00

Rooms

avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019