fbpx
from €0,00
Check Availability

Апарт Хотел Брелор – Радиме, Валона, Албанија

View on map
Нема оценки from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Хотел Брелор  Радиме Валона

Најнова понуда на апартманско сместување во  Радиме, Валона.

Хотел-апартмани Брелор, е мал апарт хотел во Радиме кој располага со 1/4  апартмани и 1/2 соби кои  нудат низа погодности како ТВ со рамен екран, фрижидер и клима уред.
Хотелот Брелор располага со услуга во собата, за да ви помогне да го направите вашиот престој попријатен. Во склопот на хотелот има и ресторан како и задолжително  да ги посетите рестораните Имимарај и Ристоранте Велиера, кои се италијански ресторани  популарни кај локалното население и надвор од градот.

Хотелот располага со 8 апартмани за 4-5 лица опремени со кујна, тоалет, клима и големи тераси, како  и двокреветни соби без кујна.
Сигурни сме дека ќе уживате во вашиот престој во хотелот Брелор бидејќи доживувате сè што треба да понуди Радиме.

Апарт Хотел Брелор Радиме Јули Август
1/2 соба без кујна ( 2 лица) 30 35
1/4-5 апартман ( 5 лица) 40 45
Цените се дадени за наем на студио на ден во Еур за уплата во МКД по курс 62 ден/Еур.
Организиран превоз на барање.
Климата е вклучена во цена
Важат Општите услови за патување на СКТМ
Прочитај Повеќе

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Kitchen
Parking
Yard

Hotel Theme

Албанија
Валона

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

Reviews

Review score

0/5
Нема оценки
Based on 0 review

Traveler rating

Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0

Summary

Sleep
0 /5
Location
0 /5
Service
0 /5
Clearness
0 /5
Rooms
0 /5
0 review on this Hotel - Showing 1 to 0

Write a review

avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019