fbpx
from €0,00
Check Availability

Hotel Citrus 4* – Ксамил, Албанија

View on map
Нема оценки from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Hotel Citrus 4* – Ксамил, Албанија

 

Хотелот се наоѓа на 1,5км од плажата Пуерто Рико,  располага со бар, бесплатен и приватен паркинг, градина и тераса.

Собите имаат клима уред, гардеробер, сателитски ТВ, фрижидер, сопствен тоалет опремен со фен и туш-кабина.

 

ЦЕНИ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62,00 МКД

CITRUS HOTEL 4* KSAMIL
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.05.2021
31.05.2021
01.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
15.07.2021
16.07.2021
31.07.2021
01.08.2021
15.08.2021
16.08.2021
31.08.2021
01.09.2021
30.09.2021
01.10.2021
31.10.2021
ЦЕНИТЕ ЗЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА АН ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
STANDARD ROOM
2PAX 40 50 62 80.3 89.1 80.3 62 40
3PAX 43 58 66 89.1 99 89.1 66 43
4PAX 49 62 71 99 108 99 71 48.4
2+1 CHD (0-12,99) 44 59 68 91 100 91 68 44
2+2 CHD (0-12,99) (0-12,99) 50 63 73 100.1 109 100.1 73 50
3+1 CHD (0-12,99) 50 62 72 100 110 100 72 50
FAMILY ROOM
2PAX 52 65 75 108 118 108 75 52
3PAX 52 65 75 108 118 108 75 52
4PAX 52 65 75 108 118 108 75 52
2+1 CHD (0-12,99) 52 65 75 108 118 108 75 52
2+2 CHD (0-12,99) (0-12,99) 52 65 75 108 118 108 75 52
3+1 CHD (0-12,99) 52 65 75 108 118 108 75 52
RELEASE DAYS 1 1 1 1 1 1 1 1

Минимум престој од 2 ноќевања

Политика на отказ на резервација:

до 15 дена пред пристигање – без пенали , од 14-0 дена пред пристигање – 100% пенали

Прочитај Повеќе

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Parking
Restaurant
Yard

Hotel Theme

Албанија
Ксамил

Rules

Check In 12:00
Check Out 12:00

Rooms

avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019