fbpx
from €0,00
Check Availability

Хотел Галеб 3* Чањ

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Хотелот Галеб 3* во Чањ е нов хотел кој се наоѓа на само две минути од  познатат Бисерна плажа. Поставен  на локација на само 300 метри од камчестата плажа во Чањ,  Хотел Галеб располага со ресторан во кој се служат различни локални јадења. Терасата на ресторанот гледа на заливот Чањ. Собите се климатизирани и бесплатен Wi-Fi пристап е достапен низ целиот хотел.

Сите соби се состојат од тераса и ТВ, како и мини-бар. А бањата е опремена со туш, како и фен и крпи.

Хотелот има 24-часовна рецепција и снек бар. Продавница за храна е исто така достапна веднаш до хотелот. Бесплатен приватен паркинг е достапен на лице место.

Живописниот град Будва е на околу 20км од хотелот Галеб.

Хотел Галеб 3* Чањ 300м од море Услуга 01.06 – 30.06.2022 30.06 – 20.07.2022 20.07 – 30.08.2022
01.09 – 01.10.2021    
1/2-3 соба (2-4 лица) полупансион 35 Еур 38 Еур 40 Еур
Цените се дадени по соба на ден за полупансион (доручек+вечера)
Дозволено е сместување спрема капацитетот на соба(број на кревети), освен 1 дете до 4 години во кревет со родител.
Деца од 0-4 години гратис. Деца до 4-12 год 70% од цената на возрасен во сопствен кревет.
Климата е вклучена во цена.
 Важат Општите услови за патување на СКТМ.

 

View More

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Parking
Restaurant

Hotel Theme

Best value
Црна Гора
Чањ

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019