from €0,00
Check Availability

Хотел Гранд Викторија 3* – Ханиоти, Касандра, Халкидики

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Хотел Гранд Викторија 3* – Ханиоти

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – 2 ДЕЦА ДО 14 ГОДИНИ – БЕСПЛАТНО

 ПОПУСТ   ЗА   РЕЗЕРВАЦИИ   ДО        15.02.2020  – 30% – ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА

 

 

* Двокреветна соба   1/2   – 2 возрасни + 1 дете (1 дете до 5,99 години)

* Трокреветна соба    1/3   – 2 возрасни + 2 деца (1 дете до 13.99 години + 1 дете до 5.99 години)

* Четворокреветна   1/4  – 2 возрасни + 2 деца до 13,99 бесплатно;

         2 возрасни + 3 деца до 13,99 (трето дете -50%)

        3 возрасни + 1 дете до 13,99 бесплатно (трето лице -30%); 

* Кога важат попустите за рани уплати, другите попусти не важат

Соба Тип СТАНДАРД    –  хотелски    соби   во   новиот    дел   на   хотелот

 

Важни напомени:      

  • цените во табелата се во евра по лице за 7 полупансиони (појадок и вечера на база на шведска маса)
  • доплата за алкохолни пиајлоци во неограничени количини за време на вечерата 4 евра по лице по ден

Автобуски превоз

  • 35 евра за возрасен
  • 25 евра за деца до 12 години ( бесплатно за деца до 2 години – без седиште)

 

Плаќањето се врши во ДЕНАРИ по курс 62мкд. Резервацијата се врши со аконтација од 30% од сумата на аранжманот, доколку не се користат попусти за рани уплати. Целосна уплата на аранжманот 7 дена пред тргнување.  За уплатени 2 +2 аранжмани ~  попуст од 5%. Попустите не се комбинираат. Доколку користите организиран превоз Ве молиме минимум 24 часа пред тргнување да се информирате за времето и местото на поаѓање.    

View More

Facilities

Air Conditioning
Fitness Center
Flat Tv
Internet – Wifi
Kitchen
Parking
Pool
Restaurant
Yard
Show All

Rules

Check In 14:00
Check Out 09:00

Rooms

Reviews

Review score

0/5
Not Rated
Based on 0 review

Traveler rating

Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0

Summary

Sleep
0 /5
Location
0 /5
Service
0 /5
Clearness
0 /5
Rooms
0 /5
0 review on this Hotel - Showing 1 to 0

Write a review

Created with Sketch.
avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019

Hotel Nearby

Guest house Via Bitola

0/5 Not Rated0 review
avg €35,00/night

Stone Bridge Apartments Bitola

0/5 Not Rated0 review
avg €30,00/night

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox