fbpx
from €0,00
Check Availability

Хотел ХМ 3* – Валона, Албанија

View on map
Нема оценки from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Хотел ХМ 3* Валона

Сместен во Валона, на 1,5 км од плажата во Валона и 4,1 км од плажа и Винд Бич, H&M Hotel B&B нуди сместување со ресторан и бесплатна WiFi, како и бесплатен сопствен паркинг за гости кои возат. Секоја соба има балкон.
Во хотелот, собите се опремени со  ТВ и купатило. Сите соби за гости во H&M Hotel B&B имаат климатизација и гардероба. Појадок е достапен секое утро. Кузум Баба е 5 км од H&M хотелот Б & Б, додека плоштадот на
независност е на 5 км од имотот.

Хотел ХМ 3* Валона

Јули

Август

Септември

Цена по лице во 1/2 соба

22 Еур

27 Еур

20 Еур

Цените се дадени по лице на ден за ноќевење со појадок во Еур за плаќање во МКД.

Попусти за деца: дтете 0-06 ГРАТИС 1во дете 6-12 год. 10 Еур 2ро дете 6-12 год ГРАТИС

 Ве известуваме дека од 10.07.2020 започнуваме со организација на превоз за Албанија

Информации за превоз и услови за патување во агенција.

 Важат Општите услови за патување на СКТМ.

Прочитај Повеќе

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Heater
Internet – Wifi
Parking

Hotel Theme

Албанија
Валона

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

Reviews

Review score

0/5
Нема оценки
Based on 0 review

Traveler rating

Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0

Summary

Sleep
0 /5
Location
0 /5
Service
0 /5
Clearness
0 /5
Rooms
0 /5
0 review on this Hotel - Showing 1 to 0

Write a review

avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019