fbpx
from €0,00
Check Availability

Hotel Luxury 4* – Ксамил, Албанија

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Хотелот Luxury се наоѓа во Ксамил на 150м од плажа. Опкружен со зеленило и нуди преубав поглед кон морето. Хотелот работи исклучиво на појадок. Хотелот работи од 1ви јуни до 1ви октомври. Има повеќе видови на соби кои се наоѓаат на приземје, прв и втор кат. Собите коишто се на првиот и вториот кат имаат поубав поглед и од таа причина имаат и поскапа цена. Секоја соба има свој балкон. Постои можност за дополнителна софа за трето лице (со доплата) во секоја од собите. Ви-Фи, клима, ТВ, сеф, фен, минибар, паркинг, појадок и паркинг се вклучени во цената

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 61,8мкд

Цените се по соба на ден за 2 возрасни, на база ноќевање со појадок

LUXURY HOTEL 4* KSAMIL
Тип на соби 01.06 -16.06 и 11.09-01.10 16.06 -01.07 и 01.09-11.09 01.07-11.07 12.07-25.08 26.08-01.09
Double Deluxe Room Without View Ground Floor 42 47 50 55 50
Double Deluxe Room Back View Upper Floor 2-nd or 3-rd 47 50 58 66 58
Double Deluxe Room Side Sea View Upper Floor 2-nd or 3-rd 55 59 66 75 66
Premium Double Deluxe Room Full Sea View Upper Floor 2-nd or 3-rd 62 66 75 83 75
Premium Deluxe Family Room Sea View Ground Floor 91 95 109 124 109
Premium Deluxe Family Room Full Sea View Uppers Floor 2-nd or 3-rd 107 113 126 140 126

check in: 14:00 / check out: 11:00

 

појадок:

08:00 – 10:00

 

Доплати

0-7.99 години бесплатно

8+ години се смета за возрасно лице и плаќа 11 евра на ден.

 

Политика на отказ:
До 15дена пред поаѓање – без пенали
После 14 дена – 100% пенали

View More

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Parking
Restaurant
Yard

Hotel Theme

Албанија
Ксамил

Rules

Check In 12:00
Check Out 12:00

Rooms

avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019