fbpx
from €0,00
Check Availability

Hotel Murati 4* – Ксамил, Албанија

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Hotel Murati 4* – Ксамил, Албанија

Хотел Мурати се наоѓа во Ксамил, на 1,1км од плажата Пуерто Рико, хотелот располага со паркинг, ресторан, тераса и бар. Собите се модерно опремени и содржат тоалет со туш или када, мини фрижидер, бокал за топла вода, тв, сателитски програми.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

MURATI HOTEL 4 * KSAMIL
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.05.2021
31.05.2021
01.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
31.07.2021
01.08.2021
31.08.2021
01.09.2021
30.09.2021
01.10.2021
31.10.2021
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
DOUBLE ROOM STANDARD
DOUBLE 39 44 55 66 44 39
DOUBLE SEA VIEW
DOUBLE 44 50 61 77 50 44
TRIPLE ROOM
DOUBLE 44 50 61 77 50 44
TRIPLE 44 50 61 77 50 44
TRIPLE SEA VIEW
DOUBLE 50 55 66 83 55 50
TRIPLE 50 55 66 83 55 50
RELEASE DAYS 1 1 1 1 1 1

Минимум престој од 2 ноќевања

Во цената е вклучено, појадок и паркинг, доколку некој сака вечера, се доплаќа на лице место 10еур по лице на ден

Политика на отказ на резервација:

До 8 дена пред пристигање – без пенали, од 7-0 дена пред пристигање – 100% пенали

View More

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Parking
Yard

Hotel Theme

Албанија
Ксамил

Rules

Check In 12:00
Check Out 12:00

Rooms

avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019