from €0,00
Check Availability

Хотел Нови -Игало

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Хотел Нови во Игало, Црна Гора се наоѓа во близина на познатиот здравствен центар Игало.

Морето и приватната плажа се одликуваат со бесплатни лежалки и чадори; област за сувенири и шопинг, забава во текот на ноќта, локално и меѓународно јадење што служат ресторани, богата култура и историја и познатото шеталиште долга 7 км долж ривиерата Херцег Нови ве чекаат да ги откриете. Хотелот вработува пријатни  членови на персоналот за да се чувствувате како дома. Нашите светли простории и апартмани во Хотел Нови вклучуваат ТВ, сеф и пространа бања, фрижидер, додека апартманите имаат добро опремена кујна и дневна соба. Нашиот ресторан со тераса служи. Оброците можат да бидат подготвени специјално за потребите на спортистот. Бесплатен Wi-Fi е достапен на сите јавни површини. Нашиот хотел нуди целосна услуга за лицата со посебни потреби: се приближуваат на рампите по скалите, имаме лифт и карактеристики во собите. Нашиот хотел е единствена почетна точка за обуки на спортисти. Хотелот е во непосредна близина на многу спортски објекти: фудбалско игралиште, спортска сала, зима – затворен базен со ватерполо и лето – отворен базен и ватерполо. Локални обележја и близу крајбрежјето на морето, стрмен рид со патишта со мал сообраќај и одлични обележја за физички, издржливи и издржливи тренинзи на спортисти. Хотелот има свое паркинг место за сите гости, како и автобуси за тур-оператори. Нашиот хотел е оддалечен 25 км од Дубровник, а околу 35 км од аеродромот Тиват Карактеристики и удобности 28 соби, 2 апартмани Ресторан на самото место Бесплатна WiFi Прилагодено за лица со посебни потреби.

Хотел Нови 3* Херцег Нови Услуга 15/05 – 25/06/2021 25/06 – 15/07/2021 16/07 – 22/08/2021
01/09 – 01/10/2021 23/08-31/08/2021  
1/2 соба (2 лица) ноќевање со појадок 22 Еур 26 Еур 29 Еур
1/2 соба (2 лица) полупансион 26 Еур 31 Еур 34 Еур
Цените се дадени по лице на ден спрема понудената услуга.
Дозволено е сместување према капацитетот на студио(број на кревети), освен 1 дете до 6 години во кревет со родител.
Деца од 0-2 години гратис. Деца до 2-12 год 50% во кревет со родител. Деца до 2-12 год 30% во сопствен кревет.
Климата е вклучена во цена.
 Важат Општите услови за патување на СКТМ.
View More

Hotel Facilities

Air Conditioning
Airport Transport
Fitness Center
Flat Tv
Internet – Wifi
Kitchen
Parking
Yard
Show All

Hotel Theme

Best value
Игало

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

Created with Sketch.
avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019

Hotel Nearby