fbpx
from €0,00
Check Availability

King Hotel 4* – Ксамил, Албанија

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

King Hotel 4* – Ксамил, Албанија

Кинг Хотел Ксамил се наоѓа на сама плажа, која е приватна за гостите на хотелот. Има ресторан на плажа , lounge бар, лежалки и чадор и крпи се бесплатни.Хотелот има приватен паркинг кој исто така е бесплатен.Хотелските соби имаат клима, Тв со сателитски канали, мини фрижидер, чајна кујна, Wi-fi. Појадокот е или со порачување или на шведска маса.

Пријавувањето во хотелот почнува од 12 ч , додека напуштање е до 10:30ч.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62,00 МКД

 

KING HOTEL 4* KSAMIL
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.05.2021
31.05.2021
01.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
10.07.2021
11.07.2021
31.08.2021
01.09.2021
30.09.2021
01.09.2021
15.09.2021
01.10.2021
31.10.2021
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
DELUXE ROOM
DOUBLE 48.4 70.4 81.4 103.4 70.4 81.4 48.4
SINGLE 35.2 35.2 46.2 57.2 35.2 46.2 35.2
DELUXE SEA VIEW
DOUBLE 70.4 92.4 114.4 169.4 92.4 114.4 70.4
TRIPLE 72.6 95.7 118.8 171.6 95.7 118.8 72.6
2+1 CHD (0-11,99) 70.4 92.4 114.4 169.4 92.4 114.4 70.4
FAMILY ROOM
2PAX 81.4 103.4 114.4 147.4 103.4 114.4 81.4
3PAX 85.8 105.6 118.8 151.8 105.6 118.8 85.8
4PAX 88 110 118.8 154 110 118.8 88
2+1 CHD (0-11,99) 81.4 103.4 114.4 147.4 103.4 114.4 81.4
2+2 CHD (0-11,99) (0-11,99) 81.4 103.4 114.4 147.4 103.4 114.4 81.4
3+1 CHD (0-11,99) 85.8 105.6 118.8 151.8 105.6 118.8 85.8
KING SUITE SEA VIEW
2PAX 92.4 136.4 169.4 224.4 136.4 169.4 92.4
3PAX 95.7 138.6 171.6 227.7 138.6 171.6 95.7
4PAX 96.8 140.8 176 228.8 140.8 176 96.8
2+1 CHD (0-11,99) 92.4 136.4 169.4 224.4 136.4 169.4 92.4
2+2 CHD (0-11,99) (0-11,99) 92.4 136.4 169.4 224.4 136.4 169.4 92.4
3+1 CHD (0-11,99) 95.7 138.6 171.6 227.7 138.6 171.6 95.7
SUITE SEA VIEW
2PAX 92.4 114.4 147.4 224.4 114.4 147.4 92.4
3PAX 95.7 118.8 151.8 227.7 118.8 151.8 95.7
2+1 CHD (0-11,99) 92.4 114.4 147.4 224.4 114.4 147.4 92.4
RELEASE DAYS 5 5 5 5 5 5 5

Во цените е вклучено: појадок, лежалки и чадор на плажа и паркинг

Минимум престој од 2 ноќевања

Политика на отказ на резервација:

До 16 дена пред пристигање – без пенали, по овој период 100% пенали.

 

View More

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Parking
Restaurant
Yard

Hotel Theme

Албанија
Ксамил

Rules

Check In 12:00
Check Out 12:00

Rooms

avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019