fbpx

МАРТИ Ресорт – Скала Сотира

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend
Print Friendly, PDF & Email

Марти Ресорт е лоциран во Скала Сотира на самата плажа . Вилата располага со 1/2, 1/2+1 студија (два класични кревети и софа) и 1/3+1 апартман , опремени со нов модерен мебел, мини фрижидер, ТВ, фен, клима (со доплата),Wi – Fi и сопствена тераса. Вилата има сопствен убаво уреден двор со ресторан и базен со лежалки детско катче. Вилата има сопствен паркинг.

 

Room Type / BB 20.04.22-31.05.22
09.09.22-08.10.22
01.06.22-24.06.22
26.08.22-07.09.22
25.06.22-20.07.22 21.07.22-25.08.22
1/2 DBL
поглед на море
(макс 2 + 1 дете до 6 години)
54 € 70 € 73 € 99 €
1/3 TRPL
поглед на море
(макс 3 возрасни или 2 + 1 дете до 6 години)
65 € 82 € 99 € 114 €
Фамилијарна соба
поглед кон градина
(макс. 4 возрасни ИЛИ 2 возрасни + 2 деца до 12 години)
78 € 96 € 110 € 125 €
минимум престој 3 5 5 5
 

* цените се дадени по ноќ по соба на база ноќевање со појадок

 
* Цената за фамилијарната соба е базирана на 2 возрасни и 2 деца. Доплата за 3то и 4то возрасно лице е 10 евра по лице по ноќ
* доплата за вечера (шведска маса) – 12 евра (деца од 6 до 14 години 10 евра, деца од 0 до 6 години бесплатно)
* лежалки и чадори на плажа, поред базен и на терасата се вклучени во цената

Туристичка такса 0.5 € по лице на ден се плаќана лице место.

View More

Hotel Theme

Автобуски аранжмани
Грција
Лето 2022
Остров Тасос
Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

Owner

Aries Travel

Member Since 2019