from €0,00
Check Availability

SANTA QUARANTA PREMIUM RESORT 5 * – Саранда, Албанија

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

SANTA QUARANTA PREMIUM RESORT 5 * САРАНДА, АЛБАНИЈА

 

SANTA QUARANTA PREMIUM RESORT Хотелот е веднаш покрај плажа, специјално дизајниран за сите соби да имаат поглед кон море. Santa Quaranta “Premium Resort”  е луксузен ресорт со уникатна препознатливост. Може да се одморите во некоја од луксузните и фамилијарни соби со балкон и прекрасен поглед. Собите располагаат со клима уред, LCD TV, wi-fi низ целиот ресорт. Мини бар во соба со доплата на лице место. Бесплатен паркинг. VIP базен бесплатно. Лежалки и чадори на плажа бесплатно. Појадок, ручек и вечера се служат во елегантен ресторан во склоп на хотелот. Доколку дозволува времето, храната може да се служи и на пространата тераса.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН, НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62,00 МКД

 

SANTA QUARANTA PREMIUM RESORT 5 * SARANDA
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.06.2020
30.06.2020
01.07.2020
31.08.2020
01.09.2020
30.09.2020
01.10.2020
31.10.2020
STANDARD ROOM
DOUBLE 114.4 167.2 114.4 103.4
SINGLE 99 141.9 99 88
1+1 CHD (0-2,99) 99 141.9 99 88
2+1 CHD (0-2,99) 114.4 167.2 114.4 103.4
DELUXE ROOM
2PAX 178.2 220 178.2 167.2
3PAX 181.5 224.4 181.5 171.6
4PAX 189.2 233.2 189.2 176
2+1 CHD (0-12,99) 178.2 220 178.2 167.2
2+2 CHD (0-12,99) (0-12,99) 178.2 220 178.2 167.2
FAMILY ROOM
2PAX 178.2 220 178.2 167.2
3PAX 181.5 224.4 181.5 171.6
4PAX 189.2 233.2 189.2 176
2+1 CHD (0-12,99) 178.2 220 178.2 167.2
2+2 CHD (0-12,99) (0-12,99) 178.2 220 178.2 167.2
3+1 CHD (0-12,99) 181.5 224.4 181.5 171.6
RELEASE DAYS 7 7 7 7

 

Минимум престој од 2 ноќевања.

View More

Facilities

Air Conditioning
Fitness Center
Flat Tv
Internet – Wifi
Parking
Restaurant

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

Reviews

Review score

0/5
Not Rated
Based on 0 review

Traveler rating

Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0

Summary

Sleep
0 /5
Location
0 /5
Service
0 /5
Clearness
0 /5
Rooms
0 /5
0 review on this Hotel - Showing 1 to 0

Write a review

Created with Sketch.
avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019

Hotel Nearby

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox