fbpx
from 0 €
Check Availability

Вила Амели -Лептокарија

View on map
Нема оценки from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Вила Амели Б кат -се наоѓа во централниот дел на Лептокарија  на 150 метри од плажа. Во понудата на вила Амели се двокреветни и трокреветни студија. Сите студија имаат основно опремена кујна, WC, тераса, ТВ, клима уред ( со доплата ).

 

Лептокарија 2023 Попуст за рана уплата -10% до 28/02/2023
Вила Амели Б кат Мај Јуни Јули Август Септември
20 27 03 10 17 24 01 08 15 22 29 05 12 19 26 02 09 16 23
Број на денови 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7
1/2 студио (2 лица) 59 69 109 139 179 209 249 269 279 309 309 309 309 299 269 219 179 139 89
1/3 студио (3 лица) 79 89 119 149 189 229 259 279 289 319 319 319 319 309 289 239 199 159 99
1/4 студио (4 лица) 89 99 129 159 199 239 269 289 299 329 329 329 329 319 299 249 209 169 109
Забелешка промо промо промо                             промо промо
Цените се дадени за наем на студио на 7 ноќи во Еур за уплата исклучиво во МКД по курс 62 ден/Еур.
Автобуски превоз 40 Еур возрасни Битола , Прилеп. 45 Eur Скопје, Велес, Кавадарци .
Деца од 2 до 11,99 год: Попуст 10 Евра од редовната цена. Туристичка такса 0,50 центи на ден за соба (се плаќа во објектот)
За уплата на 2 и повеќе термини одобруваме 7% попуст. Попустите не можи да се комбинирааат.
Термините кои се обележани со црвено се промотивни и не подлежат на попуст, доплата за клима 5 Еур/ден
 Важат Општите услови за патување на СКТМ.

 

Цена по ЛИЦЕ за ПРЕВОЗ од Скопје за Халкидики

време на поаѓање

Цена

Скопје – Дрводекор

04:00

45 €

Велес – БП мотел Македонија

04:30

45 €

Штип – паркинг пред пошта, трансфер до Велес

03:40

60 €

Неготино – бензинска, Неготино

05:00

45 €

Граничен премин – бензинска Шимов

06:00

45 €

 

Цена по ЛИЦЕ за ПРЕВОЗ од Битола за Халкидики

време на поаѓање

цена

Битола – Автобуска станица Транскоп – на перон

04:00

40 €

Прилеп – БП Селида,  трансфер до Битола

03:15

40 €

Струга – Хотел Дрим, трансфер до Битола

02:15

50 €

Кичево – БП Пуцко Петрол, трансфер до Битола

02:15

55 €

Охрид – БП Лук Оил излез кон Битола, трансфер до Битола

02:30

50 €

Ресен – спроти автобуска станица, трансфер до Битола

03:15

50 €

Деца до 12 години, -10 € попуст од редовна цена за возрасен (од градот од кој поаѓаат)
Деца до 2 години бесплатно ( не користи седиште )
Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe

 

Прочитај Повеќе

Hotel Theme

Best value
Budget
Early Booking 2023
Грција
Лето 2023
Олимписка Ревиера

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 € /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019