from €0,00
Check Availability

Вила Haus Viena – Сарти, Ситонија, Касандра

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Вила Haus Viena – Сарти

Вилата се наоѓа на прва линија поред плажа, и на 5 мин пешачење до центарот на Сарти.
Во нејзина близина има барови на плажа, фурна, мини маркет, ресторани итн.
Сите апартмани се опремени со клима ( вклучена во цена) , сателитска тв, сопствен тоалет, интернет, опремена кујна со кујнски прибор за готвење и ручање.

 

Приземје се однесува на Високо приземје, со 4 скали над нивото на улицата.
Апартманот кој се наоѓа на приземје е со две посебни спални, и голема дневна со кујна и терпезарија
Апартманот кој се наоѓа на 2ри спрат е исто со две посебни спални и дневна со кујна.
Сместувањето се резервира на база на расположливост во моментот, спратот може да се бира доколку има слободно.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА НА ДЕН

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62,00 МКД

 

HAUS MARIA – SARTI 2020
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН
Сместување Мај и Септември јуни Јули и Август
Студио за 2 лица со страничен поглед на море 35 40 52
Студио за 3 лица со поглед на море приземје 40 46 75
Студио за 3+1 лице со страничен поглед на море на 1ви или 2ри спрат 46 52 69
Студио за 4 лица со поглед на море на приземје или 2ри спрат 46 58 81
Апартман за 5 лица на приземје со страничен поглед на море 58 69 104
Апартман за 5 лица на 2ри спрат со страничен поглед на море 46 64 92
Во студио 3+1 кога има четврто лице задолжително се доплаќа 5еур на ден

 

За резервација е потребно 30% аконтација, доплата до 15 дена пред поаѓање.

Отказ на резервација – по општи услови на патување.

 

За потврда на резервација се чека од 24 до 48 часа.

View More

Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Kitchen
Yard

Rules

Check In 14:00
Check Out 09:00

Rooms

Reviews

Review score

0/5
Not Rated
Based on 0 review

Traveler rating

Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0

Summary

Sleep
0 /5
Location
0 /5
Service
0 /5
Clearness
0 /5
Rooms
0 /5
0 review on this Hotel - Showing 1 to 0

Write a review

Created with Sketch.
avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019

Hotel Nearby

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox