from €0,00
Check Availability

Вила Iorana – Сарти, Ситонија, Халкидики

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Вила Iorana – Сарти, Ситонија, Халкидики

Vila Iorana се наоѓа во новиот дел на Сарти, на 40 метри од плажата. Вилата е изградена во 2017 година. Конфорни, луксузни и убаво опремени студија и апартмани се наоѓаат во спуштено приземје (сутерен), на прв и на втор спрат во вилата. Во понудата има двокреветни студија, двокреветни студија со помошен кревет и двокреветни апартмани со кауч на развлекување. Апартманите имаат две простории-спална соба со француски кревет и кујнски дел во кој има голем кауч на развлекување. Специфично кај апартманите е дека просториите не се физички одвоени со врати. Сите сместувачки капацитети се опремени со мини чајна кујна (фрижидер, мини електричен шпорет,садови без тави)наменета за подготовка на лесни оброци,купатило, клима вклучена во цената, WiFi(сослаб квалитет), тераси со гарнитура за седење, LCD TV. Вилата има приватен паркинг во склопот на дворот, додека во внатрешноста на вилата е обезбеден простор за оставање на багаж на последниот ден од одморот. Постелнината и крпите се менуваат на пет дена, а чистењето е секојдневно. Љубезните домаќини инсистираат да се почитува куќниот ред истакнат на влезот од вилата. Близината на плажата, мирот и тишината ќе направат целосно да се опуштите и да уживате во одморот.

НАПОМЕНА: Новиот ценовник за оваа вила е во подготовка. До негово објавување можете да извршите резервација по минатогодишните цени !

 

-15% попуст за целосна уплата до 31.01.2020

Цените се изразени во евра и се однесуваат за наем на студио/апартман за престој од 11 дена/10 ноќи.

Плаќање исклучиво во денарска противвредност 1 еур = 62 ден.

Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Kitchen
Yard

Rules

Check In 14:00
Check Out 09:00

Rooms

Reviews

Review score

0/5
Not Rated
Based on 0 review

Traveler rating

Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0

Summary

Sleep
0 /5
Location
0 /5
Service
0 /5
Clearness
0 /5
Rooms
0 /5
0 review on this Hotel - Showing 1 to 0

Write a review

Created with Sketch.
avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019

Hotel Nearby

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox