fbpx
from €0,00
Check Availability

Вила Камелија – Валона, Албанија

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

АЛБАНИЈА – ВАЛОНА

Вила “Camellia” располага со 1/2 и 1/3 студиа со комплет опременa кујна, купатило, балкон,ТВ и WIFI. Се наоѓаат на 200 м од градската песочна плажа и во непосредна близина на туристичкиот дел, каде ќе најдете безброј ресторани, кафулиња, хотели и главното шеталиште.

  • Цените во табелата се однесуваат за наем на студио за 7 ноќевања без вклучен превоз

  • Во студијата е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет, односно број на кревети

  • Сместувањето е првиот ден по 14.00 часот по локално време, а собите ги напуштате последниот ден во 09.00 часот по локално време

ПРЕВОЗ:

  • Moжност за организиран превоз Скопје-Валона-Скопје

оаѓањето е во вечерните часови, ден предходно од започнувањето на сместувањето (благовремено ќе бидете известени )

  • Околу тргнувањето за Валона обратете се во Агенција 2 дена пред тргнување

  • Цена на повратен билет – 45 евра;

  • деца до 2 години бесплатно (без седиште);

  • од 2-8 год. – 35 евра

Побарајте патничко осигурување и договор во агенција !

View More

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Kitchen
Parking

Hotel Theme

Албанија
Валона
Лето 2022

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

Reviews

Review score

0/5
Not Rated
Based on 0 review

Traveler rating

Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0

Summary

Sleep
0 /5
Location
0 /5
Service
0 /5
Clearness
0 /5
Rooms
0 /5
0 review on this Hotel - Showing 1 to 0

Write a review

avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019