fbpx
from 0 €
Check Availability

Вила Константин 1- Полихроно

View on map
Нема оценки from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Вила Костантин 1 се наоѓа во Полихроно, во мирен дел одделен од градската гужва, на 3мин од плажа или 150м, е идеална опција за мирен одмор. Се наоѓа веднаш зад Хотел Мирор, на 200м од центарот на Полихроно. 

Вилата располага со 8 студиа на приземје или прв спрат, сите составени од две простории од кој една спална и посебна просторија кујна, каде има едно легло. Сите соби располагаат со сопствен тоалет со туш кадичка, клима, тв, интернет ( не гарантираме за брзината на истиот) кујна со прибор за готвење и јадење. Студиата на приземје имаат две тераси за користење, додека тие на прв спрат само една. 

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62мкд

Цените се изразени за НАЕМ на СТУДИО за 7 ноќевања. 

Напомена: првите три и последните три термина се промо цени, и на нив не следува попуст. 

 

ВИЛА КОСТАНТИН 1

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќ.

1/4 АПП

Коментар

18.05-25.05.2023

7

139

Промо цени

25.05-01.06.2023

7

169

Промо цени

01.06-08.06.2023

7

229 194

Промо цени

08.06-15.06.2023

7

299 254

 

15.06-22.06.2023

7

379 322

 

22.06-29.06.2023

7

409 347

 

29.06-06.07.2023

7

479

 

06.07-13.07.2023

7

479

 

13.07-20.07.2023

7

479

 

20.07-27.07.2023

7

479

 

27.07-03.08.2023

7

529

 

03.08-10.08.2023

7

529

 

10.08-17.08.2023

7

509

 

17.08-24.08.2023

7

419

 

24.08-31.08.2023

7

339

 

31.08-07.09.2023

7

279

 

07.09-14.09.2023

7

229

Промо цени

14.09-21.09.2023

7

169

Промо цени

21.09-28.09.2023

7

129

Промо цени

 

Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Халкидики (четврток)

 • -Скопје (Дрводекор) – 45еур по лице
 • -Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес – 60еур по лице
 • -Велес (БП Макпетрол-кружен тек) – 45еур по лице
 • -Неготино (бензинска пумпа, Неготино) –45еур по лице
 • -Граничен премин (бензинска пумпа Шимов) – 45еур по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Халкидики:

 • -Битола -(Автобуска станица Транскоп – на перон) – 40еур по лице
 • -Прилеп (БП Селида) Трансфер до Битола –40еур по лице
 • -Струга (Хотел Дрим) Трансфер до Битола –50еур по лице
 • -Кичево (БП Пуцко Петрол) Трансфер до Битола – 55еур
 • -Охрид ( БП Лук Оил излез кон Битола) Трансфер до Битола – 50еур по лице
 • -Ресен (спроти автобуска станица) Трансфер до Битола – 50еур по лице
 • -Деца од 2-11,99год – Попуст од 10еур од редовната цена
 • -Деца до 1,99год – бесплатно и не користат седиште
Прочитај Повеќе

Hotel Theme

Early Booking 2023
Грција
Касандра - Халкидики
Лето 2023

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 € /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019