from €0,00
Check Availability

Вила Панајота – Сарти, Ситонија, Халкидики

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Вила Панајота се наоѓа во новиот дел на Сарти, каде водата е најплитка и е идеална за со деца и лица кои сакаат мирен и релаксиран одмор.
Лоцирирана е на околу 100метра до плажа и 1км до центарот на Сарти.
Во нејзина близина има 2 таверни и супермаркет со пекара, како и неколку бич барови на плажа.

Трокреветна еко соба на приземје – со помала тераса лоцирана на преминот кон другите соби,
Трокреветна на приземје – со поголема тераса, комплетно ново изградени и реновирани.
Трокреветна соба на 1ви спрат.
Четворокреветна на приземје или 1 спрат, таа на приземје е исто така реновирана.

Во сите соби:
тоалет, телевизор, интернет (од 01.06.2019), чајна кујна, тераса, клима (доплата од 5еур на ден).

 

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И 50% УПЛАТА ДО 31.03.2021

Цените се за НАЕМ на студио за 7 ноќевања ( без превоз)

термини ноќи 1/3 еко студио 1/3 приземје 1/4 еко студио
23.05-30.05 7 71* 95* 107*
30.05-06.06 7 119* 143* 155*
06.06-13.06 7 155* 191* 203*
13.06-20.06 7 197 252 263
20.06-27.06 7 274 307 318
27.06-04.07 7 351 395 417
04.07-11.07 7 395 439 450
11.07-18.07 7 406 450 461
18.07-25.07 7 494 527 538
25.07-01.08 7 494 527 489
01.08-08.08 7 494 527 538
08.08-15.08 7 494 527 538
15.08-22.08 7 461 483 494
22.08-29.08 7 439 461 472
29.08-05.09 7 362 395 406
05.09-12.09 7 285 318 329
12.09-19.09 7 230 263 274
19.09-26.09 7 179* 203* 215*

Цени во € се плаќа во денари 1€ = 62 денари

На ПРОМО цените со* не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана резервација

 

Агенцијата организира превоз до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот.

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Ситонија (секоја Недела)

Скопје (Дрводекор) – 40еур по лице

Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес – 45еур по лице

Струмица (БП Макпетрол кај нов кружен тек)-Трансфер до Удово – 45еур по лице

Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 40еур по лице

Граничен премин (бензинска пумпа Шимов) – 35еур по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Ситонија:

-3:00 Битола (Градска Автобуска станица на перон)-35еур

Попуст за лица над 63год – 10еур

Деца од 2-11,99год – Попуст од 10еур од редовната цена, 15еур од Битола

Деца до 1,99год – бесплатно и не користат седиште

View More

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Kitchen
Parking
Yard

Hotel Theme

Грција
Лето 2021
Ситонија - Халкидики

Rules

Check In 12:00
Check Out 12:00

Rooms

Created with Sketch.
avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019

Hotel Nearby